NVIDIA® Quadro® Plex 2200 S4, rozwiązanie do zdalnej i rozproszonej grafiki o dużej gęstości obliczeń, pozwala na osiągnięcie przełomowych poziomów możliwości i produktywności.

Dedykowany komputerowy system wizualizacji NVIDIA® Quadro® Plex 2200 S4 oferuje możliwości zdalnej i rozproszonej wizualizacji, zapewniającej przełomowe poziomy możliwości i produktywności. Skonstruowany na bazie czterech procesorów graficznych Quadro FX 5800, system Quadro Plex 2200 S4 umożliwia wymagające graficznie obliczenia wizualne o dużej gęstości i spełnia wymagania najbardziej wymagających aplikacji profesjonalnych.

Bezprecedensowe poziomy gęstości obróbki wizualnej
Cztery procesory graficzne Quadro FX 5800 w pojedynczej obudowie 1U stanowią rozwiązanie o najwyższej gęstości renderingu dla środowisk instalowanych w obudowach typu rack

Rewolucyjny procesor obliczeń równoległych CUDA zapewniający wydajną wizualizację
Zawiera 960 równoległych rdzeni przetwarzających CUDA (240 rdzeni na jeden GPU), zapewniające wysoką wydajność wizualizacji. Oferuje do 270x wyższą wydajność w aplikacjach, które mogą być napisane w taki sposób, by wykorzystywały równoległą architekturę GPU, oprogramowaną za pośrednictwem środowiska programowania języka C i zestawu narzędzi.
 
Przełomowa wydajność we wszystkich wiodących aplikacjach do wizualizacji
Certyfikowany dla wiodących aplikacji naukowych, wizualizacyjnych oraz z dziedziny CAD i DCC.

Zaawansowane rozwiązania zdalnej i rozproszonej wizualizacji
Wydajne możliwości obsługi grafiki zdalnej i wydajne skalowanie zasobów GPU dla renderingu offline


Zunifikowana architektura procesorów graficznych NVIDIA
Pierwsza w branży zunifikowana architektura dynamicznie przydzielająca zadania obliczeniowe, przetwarzania geometrii, cieniowania i obróbki pikseli w celu zwiększenia wydajności procesora graficznego.

16 GB pamięci ramki – 4 GB na GPU
Zapewnia wysoką przepustowość potrzebną w interaktywnych wizualizacjach dużych modeli i wysoką wydajność w czasie przetwarzania dużych tekstur w czasie rzeczywistym. Pozwala także na osiągnięcie najwyższej jakości i rozdzielczości pełnoekranowego antyaliasingu (FSAA).

Procesor obliczeń równoległych NVIDIA® CUDA™
Architektura procesora obliczeń równoległych z 960 równoległymi rdzeniami przetwarzającymi ujawniana za pośrednictwem środowiska języka C i pakietu narzędzi w połączeniu z wydajną wizualizacją, CUDA wykorzystuje nowe możliwości do rozwiązywania złożonych problemów obliczeniowych takich jak raytracing w czasie rzeczywistym, kodowanie wideo czy interaktywny rendering wolumetryczny.

Najwyższa precyzja kolorów
10-bitowa na komponent precyzja kolorów pozwala na uzyskanie nie milionów, ale miliardów wariantów kolorów, zapewniając bogatą, żywą jakoś obrazu o najszerszej dynamice.

Zgodny ze specyfikacją PCI Express 2.0
Maksymalizują przepustowość pomiędzy procesorem a Quadro Plex zapewniając prędkość do 12.8 GB/s (do 6.4 GB/s na jedno połączenie PCI Express).

512-bitowy interfejs pamięci
Oferuje najwyższą w branży przepustowość pamięci (do poziomu 408 GB/s), zapewniającą błyskawiczny przesył danych.
 
Rdzenie procesora 960 (240 na GPU)
Sumaryczna wielkość pamięci 16 GB (4 GB na GPU)
Shader Model 4.0
NVIDIA CUDA checkmark.gif
Obudowa Serwer 1U
OpenGL 2.1
Direct X 10
NVIDIA Quadro GPU Quadro FX 5800
Liczba proceosrów NVIDIA Quadro 4
Głośność 66 dB


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn