Back
WAŻNE LINKI
  • Filmy HD

    Wypróbuj funkcjonalność technologii NVIDIA PureVideo, korzystając z próbek filmów w standardzie High-Definition.

  • PureVideo - wymagania systemowe

    Dowiedz się, czego dokładnie potrzebujesz, by cieszyć się najnowszą technologią NVIDIA PureVideo.

 
 

 

Cyberlink:
CyberLink „Ponieważ komputery typu desktop i notebooki są coraz częściej wykorzystywane jako podstawowe urządzenia do wyświetlania filmów wideo, musimy być pewni, że wyposażone są one w odpowiedni sprzęt i oprogramowanie”, powiedział Alice H. Chang, prezes firmy CyberLink Corp. „Współpraca z firmą NVIDIA była dla nas czymś naturalnym, gdyż wiedzieliśmy, że doświadczenie tej firmy w rozwijaniu technologii graficznych i wideo pozwoli nam zaoferować odtwarzanie wideo high-definition naszym klientom na całym świecie”.

 

CinemaNow:

cinemanow_logo.jpg „Jako pierwszy szerokopasmowy dostawca wideo na żądanie w standardzie High–Definition, doceniamy wartość filmów HD o wysokiej jakości”, powiedział Bruce Eisen, prezes CinemaNow, firmy udostępniającej przez Internet usługi wideo na żądanie. „Nieustający rozwój technologii PureVideo firmy NVIDIA sprawia na nas bardzo pozytywne wrażenie, gdyż pozwala naszym klientom na uzyskanie lepszej jakości obrazu filmów HD i ich większej dostępności. Technologia firmy NVIDIA sprawdza się doskonale w komputerach PC używanych do pobierania i oglądania oferowanych przez CinemaNow filmów HD”.  

 

Red Giant Software:

RGS_logo.gif „Moc procesora graficznego GeForce 7800 GTX w połączeniu z technologią PureVideo pozwala na uzyskanie w naszych programach Magic Bullet Editor wydajności odtwarzania filmów HD do 12 razy większej niż przy wykorzystaniu jedynie procesora głównego. Gdy wcześniej jedną klatkę oglądaliśmy przez parę sekund, teraz w ciągu sekundy oglądamy kilkanaście klatek”, powiedział Sean Safreed, założyciel firmy Red Giant Software, producenta profesjonalnych plug–inów do programów do edycji filmów firm Adobe, Apple, Avid i Sony. „Po raz pierwszy profesjonaliści i klienci mogą obrabiać efekty specjalne o filmowej jakości w czasie rzeczywistym na sprzęcie dostępnym dla każdego. Akcelerowane prez procesor graficzny oprogramowanie Magic Bullet pozwala na uzyskanie jakości obrazu porównywalnej do tej, która do tej pory osiągalna była jedynie w komputerach kosztujących tysiące dolarów”. 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn