Quadro
PrzeglądPolecamyMateriały wideo
 
 
 

Obejrzyj prezentacje wideo ekspertów NVIDIA i luminarzy branży na temat najnowszych technologii Quadro i ich wpływu na wydajność aplikacji.

Bunkspeed SHOT z iray Bunkspeed SHOT z iray
Zobacz ray tracing w interaktywnej wersji dzięki mocy technologii mental images® iray® zastosowanej w programie Bunkspeed SHOT™.
Obejrzyj wideo
Design Garage dla Quadro Design Garage dla Quadro
Zobacz program demonstracyjny Design Garage dla Quadro skonstruowany w oparciu o silnik zarządzania sceną NVIDIA® SceniX™ i silnik realizujący zadania z zakresu ray tracingu NVIDIA OptiX™ – obsługiwane przez profesjonalne rozwiązania graficzne Quadro.
Obejrzyj wideo
Przełomowa wydajność z Quadro i ViewPerf11 Przełomowa wydajność z Quadro i ViewPerf11
Zobacz naprawdę przełomową wydajność, testując rozwiązania Quadro przy użyciu programu SPECviewperf® 11.
Obejrzyj wideo
Wizualizacja przepływu krwi w sercu z wykorzystaniem technik obliczeniowych dla danych 4D Wizualizacja przepływu krwi w sercu z wykorzystaniem technik obliczeniowych dla danych 4D
Dr Robert Herkens, dyrektor wydziału radiologii na Uniwersytecie Stanford, demonstruje w jaki sposób nowe rozwiązania Quadro zapewniają możliwość odtworzenia i czterowymiarowej (z uwzględnieniem czasu) wizualizacji przepływu krwi w sercu w czasie rzeczywistym.
Obejrzyj wideo
Malowanie tekstur w 3D za pomocą programu Mari firmy The Foundry Malowanie tekstur w 3D za pomocą programu Mari firmy The Foundry
Mari, niezwykły program do malowania tekstur w 3D opracowany dla potrzeb produkcji filmu Avatar, oferuje zdumiewający poziom szczegółowości dzięki wykorzystaniu mocy układów GPU oraz dużej pojemności pamięci graficznej kart Quadro.
Obejrzyj wideo
Nuke – program do kompozycji firmy The Foundry Nuke – program do kompozycji firmy The Foundry
Program do tworzenia efektów specjalnych i kompozycji Nuke + Quadro = piekielnie wysoka wydajność.
Obejrzyj wideo
Fizyka w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem oprogramowania RTT RealFLuid i rozwiązań Quadro Fizyka w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem oprogramowania RTT RealFLuid i rozwiązań Quadro
Zobacz możliwości, jakie w zakresie wyświetlania rezultatów w czasie rzeczywistym uzyskujesz dzięki fizycznie poprawnej wizualizacji danych symulacji przy użyciu oprogramowania RTT RealFluid i profesjonalnych rozwiązań Quadro.
Obejrzyj wideo
Cuda na polu obrazowania 3D – Siemens i Quadro Cuda na polu obrazowania 3D – Siemens i Quadro
Podziwiaj cud życia w 3D dzięki nowemu poziomowi ultradźwiękowego realizmu oferowanemu przez oprogramowanie syngo®.fourSight™ Workplace i profesjonalne rozwiązania graficzne Quadro.
Obejrzyj wideo
Interaktywny ray tracing Interaktywny ray tracing z RTT DeltaGen i rozwiązaniami Quadro
Zobacz w jaki sposób możesz wyświetlać w czasie rzeczywistym ultrarealistyczne, wirtualne prototypy, używając dla potrzeb realizacji szybkich przeglądów projektów oprogramowania RTT DeltaGen i rozwiązań Quadro.
Obejrzyj wideo
jakości wideo MotionDSP Ikena® Rekonstrukcja wideo w czasie rzeczywistym za pomocą oprogramowania MotionDSP Ikena i rozwiązań Quadro
Zobacz jak za pomocą oprogramowania do poprawiania jakości wideo MotionDSP Ikena® i technologii CUDA można w czasie rzeczywistym zrekonstruować wideo o wysokiej rozdzielczości w celu wydobycia bogatszych i wyraźniejszych szczegółów.
Obejrzyj wideoProdukt
Strona główna Quadro | Quadro Plex | Quadro FX | Quadro NVS | Oprogramowanie dla użytkowników profesjonalnych
Porównanie produktów |Literatura na temat produktów | Gdzie kupić
  Technologia
Technologia CUDA | Technologia SLI
Windows 7 | NVIDIA nView
Tryb stereo z poczwórnym buforowaniem
  Wiadomości
Wiadomości na temat Quadro | Historie sukcesu
Quadro na YouTube | Quadro w serwisie Twitter
Built for Professionals – Adobe
Built for Professionals – AutoCad


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn