Rzeczywistość wirtualna

NVIDIA QUADRO VR
TAK RZECZYWISTE JAK TYLKO JEST MOŻLIWE
NVIDIA QUADRO VR TAK RZECZYWISTE JAK TYLKO JEST MOŻLIWE

NIESPOTYKANA WIZUALIZACJA
I WSPÓŁPRACA PRZY VR

 

Obietnica rzeczywistości wirtualnej (VR) rewolucjonizuje profesjonalny tok pracy. Modele oraz sceny wyrenderowane fotorealistycznie z użyciem oprogramowania Iray można teraz przeglądać we wciągającej rzeczywistości wirtualnej. Technologia VR umożliwia pracę z projektami w ich skali przy użyciu naturalnych sposobów interakcji, pozwalając użytkownikom trzymać modele w rękach, spacerować przez całe budynki czy przeprowadzać skomplikowane procedury chirurgiczne.

 

Stacjonarne i mobilne stacje robocze NVIDIA VR-Ready zapewniają potężną platformę VR wymaganą do tych profesjonalnych toków pracy z VR i wiele więcej. Dodatkowo, pakiet SDK NVIDIA VRWorks™ zapewnia programistom zajmującym się profesjonalnymi aplikacjami prostą zgodność typu "plug-and-play" z wyświetlaczami nagłownymi (HMD), rendering obrazu VR o niskich opóźnieniach, skalowalną wydajność i synchronizację pomiędzy wieloma jednostkami GPU.

SYSTEMY NVIDIA QUADRO VR READY

Uzyskaj szczegółowe informacje >

POCHWAŁY DLA QUADRO VR

 

Nasi klienci korzystający z stacji roboczych z serii Z zyskają korzyści ze zwiększonych możliwości kart P6000 i P5000, włącznie z profesjonalnymi możliwościami VR i wystarczającą mocą do wyświetlania obrazu na nawet czterech wyświetlaczach 5K.

—Josh Peterson, wiceprezes działu zarządzania
produktami – stacjami roboczymi, HP Inc.

Karta P4000 zapewnia świetny komfort pracy z VR i dzięki swej opłacalności więcej architektów, projektantów i wykonawców będzie mogło skorzystać z potęgi VR na swych komputerach, aby zapewnić klientom najlepsze wrażenia i możliwość najlepszego przedstawienia produktu końcowego.

—Drew Rebman, wiodący inżynier VDC,
Hensel Phelps Construction Company

 

NVIDIA zmienia krajobraz profesjonalnej grafiki 3D dzięki nowej rodzinie Pascal wśród jednostek GPU Quadro, włącznie z kartą graficzną o szerokości jednego slotu z certyfikatem VR Ready.

Develop3D

Rozwiązania Quadro zapewniają niezbędną platformę do pracy z rzeczywistością wirtualną przy zachowaniu wysokich częstotliwości wyświetlania klatek.

—McCarthy Building Companies

 

Wow… M5500 naprawdę robi wrażenie, jak na takie małe urządzenie. Mogę teraz swobodnie uruchomić oprogramowanie do projektowania treści VR, gdziekolwiek jestem.

—HTC

 

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

 

URZECZYWISTNIJ SWĄ WIZJĘ DZIĘKI VR

 
 
Technologia VR w chirurgii ratuje życie

Technologia VR w chirurgii ratuje życie

Nowy oddział firmy Surgical Theater LLC, medical Virtual Reality Division (mVR), skupi się na wykorzystaniu technologii VR w chirurgii do leczenia skomplikowanych schorzeń, takich jak choroby mózgu i sercowo-naczyniowe. Ta przełomowa technologia zmieni doznania lekarzy i pacjentów, poczynając od gabinetu badań po salę operacyjną. Przeczytaj więcej >

 

VR to nowa tajna broń pałkarzy Major League

Dzięki pomocy start-upu EON Sports VR zespoły bejsbolowe Major League stworzyły "jaskinie" rzeczywistości wirtualnej, które pozwalają pałkarzom na doprowadzanie do perfekcji swych uderzeń. Altre informazioni >

VR to nowa tajna broń pałkarzy Major League
 
Projektowanie budynków z technologią VR

Projektowanie budynków z technologią VR

Obecnie firmy korzystają wszędzie ze wspomaganych przez rzeczywistość wirtualną recenzji projektów, przyspieszając tok pracy i podnosząc jakość produktu. Architekci, jak ci z firmy McCarthy Builders, mogą pozwolić klientom wizualizować pomysły i projekty w dużej skali, "spacerując" po gotowych wirtualnych budynkach. Przeczytaj więcej >

 
 
Produkty Quadro do
profesjonalnej wizualizacji

Technologia fizycznie
poprawnego renderingu NVIDIA

Karty graficzne Quadro do
komputerów stacjonarnych

Mobilne karty graficzne Quadro
Technologia Multi-GPU
Zarządzanie wyświetlaniem
i pulpitem

Zastosowania przemysłowe

Projektowanie i branża produkcyjna
Media i rozrywka
Nauka i obrazowanie medyczne
Poszukiwania surowców
energetycznych

Zasoby

Materiały na temat
produktów

Biuletyn NVIDIA
Studia przypadków
dotyczące Quadro

Skontaktuj się z nami

Gdzie kupić

Rozwiązania Quadro
(stacjonarne stacje robocze)

Rozwiązania Quadro
(mobilne stacje robocze)

Rozwiązania Quadro
(stacje robocze typu All-in-One)

Znajdź nas Online

NVIDIA Blog Blog NVIDIA

Facebook Facebook

Twitter Twitter

YouTube YouTube