INFORMACJE DODATKOWE
Ujednolicona architektura sterowników (UDA)
Poznaj standard NVIDIA UDA - ujednoliconą architekturę sterowników do produktów opartych na technologii NVIDIA.

Wskazówki dotyczące instalacji

Obsługiwane języki

Archiwum sterowników: Quadro Windows XP/2000

WAŻNE LINKI
Dokument techniczny: Technologia NVIDIA Unified Compiler
Poznaj technologię NVIDIA Unified Compiler dzięki lekturze załączonego dokumentu technicznego. (dokument PDF: 461KB, język: angielski).

NVIDIA Software

 
Quadro NVS Release 179 for Notebooks BETA 
Wersja: 179.48
Data wydania: 11.02.2009
System operacyjny: Windows XP, Windows XP Media Center Edition
Język: Polski
Rozmiar pliku: 112 Mb

Niniejszy sterownik to wersja referencyjna, która może być zainstalowana na obsługiwanych przez niego, przeznaczonych dla notebooków procesorach graficznych firmy NVIDIA. Prosimy jednak zwrócić uwagę, że producent OEM Państwa notebooka zamieszcza na swojej stronie internetowej certyfikowane sterowniki przeznaczone dla posiadanego przez Państwa notebooka. NVIDIA zaleca sprawdzenie, czy producent OEM Państwa notebooka nie oferuje aktualizacji oprogramowania dla Państwa notebooka. Producenci OEM mogą nie oferować pomocy technicznej w przypadku problemów wynikających z instalacji niniejszego sterownika.

Przed pobraniem tego sterownika:
  1. Prosimy sprawdzić, czy notebook wyposażony jest w obsługiwany procesor graficzny (GPU) i że nie jest on wyszczególniony na liście wyjątków (patrz zakładka Obsługiwane produkty poniżej).
  2. Zalecane jest wykonanie kopii zapasowej obecnej konfiguracji systemu. Instrukcje znaleźć można klikając w niniejszy link.
Przeczytałem i zgadzam się z warunkami
użytkowania oprogramowania NVIDIA
 

Wskazówki dotyczące instalacji:

Przed instalacją nowych sterowników upewnij się, że odinstalowałeś wszystkie poprzednie sterowniki NVIDIA z Panelu sterowania Windows.

  • Kliknij: Menu Start > Panel sterowania > Dodaj/Usuń Programy
  • wyszukaj pozycję "NVIDIA Windows Display Drivers" lub "NVIDIA Display Drivers"
  • nastepnie zaznacz ją i naciśnij przycisk „Usuń".

Najważniejsze nowości Obsługiwane produkty Podręcznik użytkownika

  • Sterownik beta dla przeznaczonych dla notebooków procesorów graficznych z serii Quadro NVS. Listę obsługiwanych GPU i notebooków znaleźć można w zakładce Obsługiwane produkty. Niektóre notebooki nie są obsługiwane przez niniejszy sterownik.
  • Obsługa technologii NVIDIA CUDA.
  • Więcej informacji na temat pomocy, funkcji, poprawek i znanych problemów z kompatybilnością znaleźć można w dokumentacji.