Quadro

Oprogramowanie dla użytkowników profesjonalnych

 
 

Firma NVIDIA® udostępnia pełen zbiór rozwiązań w zakresie oprogramowania, zaprojektowanych pod kątem użytkowników profesjonalnych i mających na celu umożliwienie im pełnego wykorzystania potencjału profesjonalnych rozwiązań graficznych NVIDIA® Quadro®.

Silniki NVIDIA® akcelerujące aplikacje

Silniki NVIDIA® akcelerujące aplikacje to silnie zoptymalizowane moduły programowe pozwalające twórcom aplikacji na radykalne zwiększenie wydajności ich produktów. Przekazują one zaawansowane możliwości twórcze i analityczne w ręce użytkowników profesjonalnych, korzystających z rozwiązań NVIDIA® Quadro®.

NVIDIA® SceniX™ interaktywny rdzeń przetwarzający, napędzający wiele z dostępnych obecnie, najbardziej wymagających profesjonalnych aplikacji graficznych 3D pracujących w czasie rzeczywistym.
Ilustracja za zgodą Realtime Technologies AG  
 
NVIDIA® OptiX™ Elastyczna i zapewniająca wysoką wydajność akceleracja ray tracingu dla dowolnej aplikacji wykorzystującej tę technikę generowania obrazu.

 
NVIDIA® CompleX™ większe możliwości w zakresie rozmiaru scen przetwarzanych z użyciem rozwiązań wizualizacyjnych NVIDIA® Quadro® Plex.
 

Rozwiązania NVIDIA i mental images

NVIDIA and mental images- software and solutions, including mental ray®, mental mill® and RealityServer®, the platform product for the deployment of 3D web applications and application services.

Platforma NVIDIA® RealityServer® to potężne połączenie układów GPU NVIDIA® Tesla™ i oprogramowania obsługującego usługi internetowe z zakresu trójwymiarowej wizualizacji, które umożliwia dostarczanie interaktywnych i oferujących fotorealistyczną jakość aplikacji przez Internet. Sprawia, że projektanci produktów, architekci i konsumenci mogą z łatwością wizualizować trójwymiarowe sceny o niebywałym realizmie.
 
iray® to pierwsze na świecie, interaktywne i fizycznie poprawne rozwiązanie oferujące fotorealistyczny rendering. Za pomocą oprogramowania iray użytkownicy mają możliwość szybkiego tworzenia realistycznie wyglądających wizualizacji swoich dzieł. Mogą przy tym korzystać z intuicyjnych, praktycznych metod i na bieżąco oraz w pełni interaktywnie badać rezultaty dzięki mocy przetwarzania procesorów graficznych (GPU) NVIDIA®.
 

Sterowniki NVIDIA Quadro

Sterowniki NVIDIA® Quadro zapewniają najlepszą kombinację wydajności, jakości i funkcjonalności. Są one certyfikowane dla ponad 100 aplikacji profesjonalnych w celu zapewnienia jak najdłuższego czasu bezproblemowej pracy w szczególnie ważnych zastosowaniach i aplikacjach. Dzięki prostemu procesowi instalacji i profesjonalnemu wsparciu technicznemu instalacja, wdrażanie i obsługa korzystających z nich systemów są bardzo proste.

NVIDIA i Autodesk

Sterowniki wydajnościowe do programów firmy Autodesk® dla profesjonalnych rozwiązań Quadro można pobrać bezpłatnie.

Sterownik wydajnościowy do programu Autodesk® AutoCAD® w przypadku korzystania z profesjonalnych rozwiązań graficznych Quadro zapewnia do 6x wyższą wydajność
 
Sterownik wydajnościowy do Autodesk® 3ds Max® w połączeniu z profesjonalnymi rozwiązaniami graficznymi Quadro jest w stanie zapewnić radykalny wzrost wydajności.
  
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn