INFORMACJE O PRODUKCIE
INFORMACJE DODATKOWE
WAŻNE LINKI

Technologia Quadro Stereo

 
 


Profesjonalna technologia NVIDIA Quadro Stereo z poczwórnym buforowaniem
Profesjonaliści, poczynając od naukowców specjalizujących się w dziedzinie nauk o Ziemi, a na stylistach i projektantach kończąc, mogą wyjść poza tradycyjną technologię stereo 3D i doświadczać zalet poczwórnie buforowanej technologii stereoskopowej, obsługiwanej przez profesjonalne rozwiązania graficzne NVIDIA® Quadro®. Wykorzystując kombinację trójwymiarowych okularów stereoskopowych, wyświetlacza typu "3D-ready" oraz kompatybilnych rozwiązań graficznych Quadro, dowolna profesjonalna aplikacja graficzna używająca poczwórnie buforowanego trybu stereo OpenGL może zostać w łatwy sposób przekształcona w porywające doświadczenie 3D.

W trybie stereo z poczwórnym buforowaniem każde z oczu ogląda unikalny obraz z odrobinę innej perspektywy, przy czym odbywa się to przy wykorzystaniu czterech buforów (przedni lewy, przedni prawy, tylni lewy, tylni prawy), a nie tradycyjnych dwóch (przedniego i tylniego). Dodatkowo, poczwórnie buforowany tryb stereo pozwala użytkownikowi na korzystanie z płynnego wyświetlania stereoskopowego zarówno pełnoekranowo, jak i w kilku, jednocześnie wyświetlanych na ekranie, oknach. Technologia ta zapewnia najwyższą jakość wizualną stereoskopowego 3D, wymaganą przez profesjonalistów, umożliwia także osiągnięcie wyższej produktywności w trakcie przeglądów oraz prac nad kolejnymi wersjami projektów.

Poczwórnie buforowany, multi-okienkowy tryb stereoW jaki sposób mógłbym zacząć korzystać z poczwórnie buforowanego, profesjonalnego trybu Quadro Stereo?
Poczwórnie buforowany tryb stereo jest dostępny dla każdej kompatybilnej z nim (tj. wykorzystującej poczwórne buforowanie) aplikacji i konfiguracji wyposażonych w stereoskopowe okulary/wyświetlacze 3D i rozwiązania NVIDIA® Quadro® FX klasy "high-end" oraz "ultra high-end". W celu uzyskania dodatkowych informacji o okularach i wyświetlaczach, w tym NVIDIA 3D Vision, kliknij tutaj.

Aplikacje wykorzystujące poczwórnie buforowany tryb stereo
Tryb stereo z poczwórnym buforowaniem obsługuje natywnie wiele aplikacji profesjonalnych, takich jak Maya firmy AutoDesk, Dassault Systems Catia i Landmark GeoProbe. Dodatkowo, obsługa poczwórnie buforowanego trybu stereo może zostać w niektórych aplikacjach dodana za pomocą odpowiedniej wtyczki programowej. Aby sprawdzić, czy używana przez Ciebie aplikacja jest obsługiwana, prosimy o skontaktowanie się z jej sprzedawcą.

Ilustracja dzięki uprzejmości firmy Schlumberger

 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn