Gry PC

 
 

 

Gatunek

Akcja

Data wydania

14-07-2016

Tryb jednoosobowy

Tak

Opis

Neo-Shinjuku - 2271. Wielka i z pozoru niegroźna korporacja Eden włada światem. Składający się z hackerów elitarny ruch oporu SyndiK8 odkrył niepokojące oblicze najnowszej linii robotów od Eden Corp. Jako jeden z czołowych agentów SyndiK8, masz prostą misję: zinfiltrować Eden Tower, ukraść jeden petabajt danych i wyjść cało z tej opresji, niszcząc Eden Corp.

Tytuł Raw Data został stworzony od podstaw pod kątem rzeczywistości wirtualnej i oferuje dynamiczny system walki, intuicyjne sterowanie, wymagających przeciwników oraz klimat sci-fi, który pozwoli Ci się całkowicie zanurzyć w świecie gry. Graj sam lub połącz siły ze znajomym i zostańcie napakowanymi adrenaliną bohaterami swojego własnego, futurystycznego "technothrillera". Będziesz musiał wystawić na próbę swój spryt, odwagę i wytrwałość.

Rozgrywka w rzeczywistości wirtualnej zamieni Twoje ciało w "kontroler" z natychmiastowym dostępem do arsenału zaawansowanej broni i najnowocześniejszych nanotechnologii. Otwarte przestrzenie, awatary, technologia śledzenia ruchu - to wszystko zachęci graczy do komunikowania się za pomocą języka ciała oraz interakcji z otoczeniem.

Ciekawe funkcje

  • Aktywny system walki VR: wykorzystaj swoje ciało, by strzelać z shotguna, odpalać płonące strzały, korzystać z podwójnych pistoletów, rzucać granatami, walczyć przy użyciu katany, wykonywać triki z pistoletami, a nawet walczyć na pięści.
  • Wybierz swojego bohatera: graj jako jeden z dwóch bohaterów - Gun Cleric lub Cyber Ninja - każdy z nich posiada własne unikalne uzbrojenie i nanotechnologie, takie jak bullettime, telekineza, rzucanie mieczem, szybki ostrzał, lewitacja, mocne strzały i wiele więcej. Wyciągnij pistolety z kabur, przeładuj je fizycznie i sprawdź statystyki na wyświetlaczu naramiennym w grze.
  • Śmiercionośna obrona: włam się do bazy zbrojeniowej firmy Eden, by zyskać dostęp do ulepszeń broni oraz śmiercionośnych systemów obronnych i wzmocnij swoją strategię. Zmień swoje otoczenie przy pomocy wieżyczek, barykad, dynamicznych osłon i pułapek.
  • Przeciwnicy, którzy się adaptują: walcz z rzeszami morderczych maszyn, w tym Ninja Stealther, Laser Gunner, Heavy Rocket Mech, skaczące roboty, drony, ładowarki i inne.
  • Kooperacyjny tryb wieloosobowy: połącz siły w kooperacyjnym trybie VR, umożliwiającym komunikację za pomocą mowy ciała, ekspresję emocji i symulację kontaktu wzrokowego.


Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

System operacyjny Windows 7+
Procesor Intel Core i5 4590
Pamięć 8 GB RAM
Karta graficzna GeForce GTX 970

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm