Gry PC

 
 

 
Remember Me

Wydawca

Capcom

Strona internetowa gry

Remember Me

Gatunek

Akcja
Przygodowe

Data wydania

07-06-2013

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 16

Obsługiwane technologie

Opis

Remember Me™ to trzecioosobowa przygodowa gra akcji, w której gracze wcielają się w rolę Nilin, byłej członkini elitarnej grupy łowców wspomnień, posiadającej zdolność przenikania do ludzkich umysłów, wykradania, a nawet zmieniania wspomnień.

Neo-Paryż. 2084.

Osobiste wspomnienia można digitalizować, kupować, sprzedawać i wymieniać. Pozbycie się ostatnich resztek prywatności i intymności zdaje się być logicznym następstwem gwałtownego rozwoju sieci społecznościowych z początku XXI wieku. Obywatele zaakceptowali życie w inwigilowanym społeczeństwie w zamian za wygodę, jaką mogły zapewnić tylko zaawansowane technologie. Handel wspomnieniami daje garstce ludzi ogromną władzę nad całym społeczeństwem.

Remember Me™ to trzecioosobowa przygodowa gra akcji, w której gracze wcielają się w rolę Nilin, byłej członkini elitarnej grupy łowców wspomnień, posiadającej zdolność przenikania do ludzkich umysłów, wykradania, a nawet zmieniania wspomnień. Zdając sobie sprawę z jej wiedzy oraz możliwości władze aresztowały Nilin i wyczyściły jej pamięć. Po ucieczce z więzienia Nilin wyrusza w misję odzyskania swej tożsamości, korzystając z pomocy ostatniego i jedynego przyjaciela. Niestety poszukiwania przeszłości doprowadziły do tego, że polują na nią ci, którzy stworzyli to inwigilowane społeczeństwo.

Cechy

  • Spektakularna, oszałamiająca wizja naszej przyszłości - odkryj Neo-Paryż 2084 roku, gdzie rozszerzona rzeczywistość i digitalizacja wspomnień przejęły kontrolę nad ludzkim życiem.
  • Wejdź w rolę Nilin, elitarnej łowczyni wspomnień z niejasną przeszłością - zostań najbardziej poszukiwanym łowcą wspomnień w Neo-Paryżu i doświadcz mocy jaką daje włamywanie się do ludzkich umysłów by wykradać ich wspomnienia. Zbieraj informacje, których potrzebujesz bezpośrednio z głów przeciwników, aby kończyć poszczególne misje i odzyskiwać własną pamięć.
  • Memory Remix - innowacyjna mechanika rozgrywki pozwala graczom na skorzystanie z mocy Nilin i manipulowanie wspomnieniami postaci w grze w czasie rzeczywistym. Zmienia to kompletnie sposób, w jaki taka zmanipulowana postać postrzega siebie i ludzi dookoła, co potrafi mieć poważne konsekwencje dla świata roku 2084.
  • Zbalansowana mieszanka walki i eksploracji - utoruj sobie drogę przez różne lokalizacje w Neo-Paryżu korzystając z biegłości Nilin w sztukach walk, zarówno jako myśliwy i zwierzyna!
  • Combo Lab - w tym laboratorium twórcy gry Remember Me umożliwili graczom pełne dostosowywanie kombinacji ciosów jakie Nilin używa w trakcie rozgrywki. Gracze mogą modyfikować kombinacje ciosów w trakcie walki, aby móc najlepiej walczyć z przeciwnikiem.

Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

System operacyjny: Windows Vista/XP, Windows 7, Windows 8
Procesor: Intel® CoreTM 2 Duo 2,4 GHz lub lepszy, AMD AthlonTM X2 2,8 GHz lub lepszy
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 9 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8800GTS lub lepsza, ATI RadeonTM HD 3850 lub lepsza
DirectX: 9.0c lub nowszy
Dźwięk: Standardowa karta dźwiękowa

Rekomendowane parametry systemowe

System operacyjny: Windows Vista®, Windows 7, Windows 8
Procesor: Intel® CoreTM 2 Quad 2,7 GHz lub lepszy, AMD PhenomTM II X4 3 GHz lub lepszy
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 9 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 560 lub lepsza

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Assassin's Creed III
Borderlands 2
Batman: Arkham City
Alice: Madness Returns