Nowości
Biuletyny NVIDIA
  • Biuletyny

    Biuletyny NVIDIA

    Subskrybuj Biuletyn Korporacyjny, aby regularnie otrzymywać aktualności na temat produktów oraz najświeższe informacje o wizualnych technologiach NVIDIA i tego jak zmieniają one świat w tak wymagających obliczeniowo dziedzinach, jak gry komputerowe, produkcja filmów, media, projektowanie w przemyśle, modelowanie finansowe, eksploracja kosmosu i obrazowanie medyczne.

 
 
Kanały informacyjne NVIDIA

NVIDIA uruchamia nowe kanały RSS z aktualizacjami na temat naszych produktów i technologii. Kanały te zapewniają Ci dostęp do najnowszych informacji od razu po ich opublikowaniu na naszym serwerze i udostępnieniu w formacie RSS.

RSS (Really Simple Syndication), to bazujący na specyfikacji XML format dystrybucji informacji. Kanały RSS pojawiają się jako nagłówki wiadomości. Po kliknięciu w nagłówek zostajesz przeniesiony na oryginalną witrynę, gdzie możesz przeczytać cały artykuł. Subskrybowanie kanałów RSS zapewnia dostęp do zamówionych, bieżących informacji od NVIDIA, bez konieczności regularnego sprawdzania witryny pod kątem aktualizacji.

Dostępny jest szeroki zakres pracujących w różnych systemach operacyjnych programów, które umożliwiają przeglądanie wiadomości. Możesz zainstalować czytnik kanałów RSS (nazywany czasem agregatorem RSS), który będzie wyświetlał subskrybowane przez Ciebie kanały. Niektóre wyszukiwarki internetowe, takie jak np. Mozilla Firefox i Internet Explorer 7, udostępniają zintegrowaną obsługę kanałów RSS. Ponadto, popularne witryny i usługi typu My Yahoo! czy Google oferują możliwość dodania kanałów RSS do własnej strony WWW. W celu uzyskania dodatkowych informacji, odwiedź wspomniane serwisy internetowe.

W zależności od specyfiki wybranego oprogramowania do obsługi RSS, kliknięcie na przycisk RSS pozwala dokonać subskrypcji kanału na wiele sposobów: na przykład poprzez przeciągnięcie myszą URL kanału do swojego czytnika wiadomości albo skopiowanie i wklejenie w czytniku wspomnianego adresu URL jako nowy kanał. Większość witryn, które publikują kanały, używa podobnej ikony RSS. Niektóre jednak udostępniają zwyczajny odnośnik internetowy.

Wybierz interesujące Cię kanały RSS NVIDIA

RSS Centrum prasowe NVIDIA Informacje prasowe NVIDIA, wiadomości firmowe i ogłoszenia

Dodatkowe informacje

NVIDIA udostępnia kanały RSS dla wszystkich użytkowników jako bezpłatną usługę przeznaczoną jedynie do celów informacyjnych. Użycie jest ograniczone wyłącznie do zastosowań niekomercyjnych. NVIDIA nie rekomenduje żadnego konkretnego czytnika RSS ani oprogramowania firm trzecich.

NVIDIA zastrzega sobie prawo do zaprzestania świadczenia tej usługi w dowolnie wybranym momencie, zastrzega sobie również prawo do żądania natychmiastowego zakończenia wykorzystywania swojej usługi RSS do konkretnych celów.

Uzyskując dostęp do kanałów RSS firmy NVIDIA stwierdzasz, że zrozumiałeś i zgadzasz się z przedstawionymi wyżej warunkami korzystania z usługi. 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn