Gry PC

 
 

 
Shadow Warrior 2

Strona internetowa gry

Shadow Warrior 2

Gatunek

FPS

Data wydania

13-10-2016

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 18

Obsługiwane technologie

Opis

Tytuł Shadow Warrior 2 to niesamowita kontynuacja nietuzinkowej gry FPS od studia Flying Wild Hog’s, w której poznamy kolejne przygody byłego shoguna Lo Wanga. Nasz potężny wojownik prowadzący obecnie żywot samotnego najemnika po raz kolejny stanie przed zadaniem unicestwienia demonicznych legionów zła usiłujących podbić świat i wykorzysta w tym celu niszczycielską kombinację giwer, mieczy, magii i humoru.

Walcz u boku kompanów w sieciowym trybie kooperacji dla czterech graczy lub przemierzaj w pojedynkę spektakularne, proceduralnie generowane środowiska. Realizuj brawurowe misje i zbieraj potężne elementy uzbrojenia, pancerze i tajemnicze artefakty.

Pięć lat upłynęło od czasu, gdy Lo Wang rozbił sojusz, jaki jego dawny kłamliwy szef zawarł ze starożytnymi bogami królestwa cienia. Pomimo szlachetnych intencji Lo Wanga, jego próba unicestwienia sił zła zaburzyła porządek świata, tworząc nową dziwną rzeczywistość, w której ludzie i demony żyją obok siebie.

Niegdyś budzący lęk wojownik wiedzie obecnie skromne życie na uboczu, z dala od swoich wrogów i rozświetlonej neonami cybernetycznej metropolii Zilla, pracując jako "miecz do wynajęcia" dla lokalnych klanów Yakuzy. Gdy jedna z misji się komplikuje, Lo Wang trafia w sam środek konfliktu między genialnym młodym naukowcem, jego nemezis Orochi Zilla oraz demonicznymi siłami zła, które zostały uwolnione w naszym świecie.
Nasz sarkastyczny bohater musi po raz kolejny sięgnąć po swoje miecze, giwery i archaiczną magię, by wypędzić zło z tego świata.

Ostrza i ołów – Lo Wang sieje spustoszenie w charakterystycznym dla siebie brutalnym stylu. Teraz w walce z demonicznym przeciwnikiem pomoże mu rozbudowany arsenał ponad 70 śmiercionośnych ostrzy i spluw. Rzuć się w wir krwi i stali z ostrą jak brzytwa kataną, krótkimi mieczami, sierpami i pazurami lub rozpętaj diabelską symfonię broni palnej, by zdziesiątkować wrogów.

Tryb kooperacyjny dla czterech graczy – realizuj rozbudowaną kampanię fabularną w pojedynkę lub połącz siły z czterema innymi graczami, siejąc spustoszenie w sieciowym trybie kooperacyjnym. Staw czoła wymagającym misjom głównym lub emocjonującym zadaniom pobocznym, wykorzystując unikalne pancerze, przedmioty i cenne łupy, aby wypracować swój własny styl ninja.

Proceduralnie generowane środowiska – wyrwa pomiędzy światem ludzi i demonów spowodowała wytworzenie się międzywymiarowego tunelu, co skutkuje ciągłymi zmianami w świecie gry Shadow Warrior 2. Proceduralnie generowane krajobrazy i ścieżki sprawiają, że znane lokacje i misje stale zaskakują.

Brutalny system zniszczeń – wybierz broń w zależności od sytuacji i niszcz wszystko, co stanie Ci na drodze, korzystając z zaawansowanego systemu gore. Wykonuj precyzyjne cięcia mieczem, by odcinać kończyny i głowy lub wykorzystaj ciężką artylerię, by masakrować olbrzymie bestie.

Unikalny system ulepszeń – ulepszaj swoje uzbrojenie przy pomocy 3 kamieni, by zwiększać ich wydajność lub okiełznać moc żywiołów. Zbieraj karmę, amulety i pancerz, by ulepszać Lo Wanga.

Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

System operacyjny 64-bitowy Windows 7/8/8.1/10
Procesor Intel Core i3-6300 (2 * 3800) lub AMD A10-5800K APU (4 * 3800) lub równoważny
Pamięć 8 GB pamięci RAM
Karta graficzna GeForce GT 560Ti (1024 MB)
Sieć szerokopasmowe łącze internetowe
Pamięć 14 GB dostępnej przestrzeni dyskowej

Rekomendowane parametry systemowe

System operacyjny 64-bitowy Windows 7/8/8.1/10
Procesor Intel Core i5-5675C (4 * 3100) lub AMD A10-7850K APU (4 * 3700) lub równoważny
Pamięć 8 GB pamięci RAM
Karta graficzna GeForce GTX NVIDIA GeForce GTX 970
Sieć szerokopasmowe łącze internetowe
Pamięć 14 GB dostępnej przestrzeni dyskowej

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm