Nowości

Doświadcz cudu obrazowania 3D

 
 

syngo.fourSight Workplace oferuje nowy poziom ultradźwiękowego realizmu, organizacji pracy i zabezpieczenia poczynionych inwestycji

Nigdy wcześniej wrażenia podczas oglądania obrazów ultradźwiękowych nie były tak żywe, szczegółowe i realistyczne. Oprogramowanie fourSight™ Workplace zapewnia możliwość w pełni stereoskopowego oglądania obrazów 3D, jak również oferuje potężne narzędzie pozwalające na zwiększenie liczby badanych pacjentów i usprawnienie pracy wydziału.

syngo.fourSight Workplace to pierwszy przykład wykorzystania technik ultradźwiękowych w połączeniu z technologią NVIDIA® 3D Vision™, umożliwiającą oglądanie ultradźwiękowych obrazów w jakości high-definition z pełną wiernością odwzorowania kolorów i niesamowitą głębią. Nigdy wcześniej ocena anatomii i diagnostyka płodu nie odbywały się w bardziej realistycznych warunkach. Zapewniający naturalne doznania obraz o wysokiej rozdzielczości zwiększa trafność diagnozy i zapewnia wyjątkowe narzędzie do wizualizacji i komunikacji pomiędzy lekarzami, konsultantami i pacjentami.

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat technologii NVIDIA 3D Vision.
Aby uzyskać więcej informacji na temat firmy Siemens, kliknij tutaj.
Aby uzyskać więcej informacji na temat syngo.fourSight Workplace, kliknij tutaj. 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn