Quadro

 • KARTY GRAFICZNE QUADRO
 • TECHNOLOGIE GPU QUADRO
 • ZASTOSOWANIA PRZEMYSŁOWE
 • Porównaj i kup Quadro
NVIDIA QUADRO and SIEMENS NX
Divider

TWÓRZ NOWATORSKIE PROJEKTY W KRÓTSZYM CZASIE DZIĘKI UKŁADOM GPU NVIDIA

Zbiory danych modeli w firmach produkcyjnych stale zwiększają wielkość i złożoność. Dodatkowo, nowości technologiczne ułatwiające pracę z oprogramowaniem CAD 3D, jak przystępne cenowo monitory 4K oraz pojawiające się wykorzystanie rzeczywistości wirtualnej w profesjonalnym projektowaniu oznaczają, że profesjonaliści z branży projektowej i inżynieryjnej korzystający z narzędzi do projektowania oprogramowania PLM firmy Siemens oczekują jeszcze wyższej wydajności graficznej i niezawodności.

RayTraceStudio IrayPlus

Dzięki niedawno wprowadzonej natywnej integracji renderingu NVIDIA Iray z oprogramowaniem NX Ray Traced Studio, użytkownicy oprogramowania Siemens NX mogą teraz skorzystać z dostępu do technologii fizycznie poprawnego renderingu NVIDIA, aby w czasie rzeczywistym przewidywalnie wizualizować modyfikacje projektu, dzięki czemu możliwe jest nawet na wczesnym etapie projektowania uzyskanie realistycznego widoku produktu końcowego.Nowy Quadro GV100 oferuje teraz niezrównaną prędkość renderowania dla najszybszej interaktywnej wizualizacji złożonych, fotorealistycznych scen.

Karty graficzne NVIDIA® Quadro® zapewniają Ci moc umożliwiającą tworzenie nowatorskich projektów w oprogramowaniu PLM firmy Siemens przy zachowaniu najkrótszych terminów. Rozwiązania te zostały certyfikowane i są zalecane przez firmę Siemens, a opracowano je przy ścisłej współpracy obu firm. Gwarantuje to stabilne i niezawodne działanie platformy od pierwszego dnia.

Rozwiązania NVIDIA zostały przetestowane, certyfikowane i są zalecane przez firmę Siemens PLM Software. Proces testów i certyfikacji gwarantuje optymalne działanie tej stabilnej i niezawodnej platformy od pierwszego dnia.

Zwiększ wydajność i odkryj nowe poziomy interaktywnego realizmu oraz renderowania dzięki profesjonalnym kartom graficznym NVIDIA Quadro w swojej stacji roboczej lub rozwiązaniu NVIDIA GRID™ w środowiskach wirtualizowanych.

 

Wydajność

Rozwiązania firmy NVIDIA® zapewniają wysoką wydajność graficzną w 3D, umożliwiając Ci szybką wizualizację i sprawną pracę ze złożonymi projektami. Możesz łatwo badać kolejne wersje projektów korzystając w czasie rzeczywistym z różnych scenariuszy i materiałów, dopóki nie będziesz pewien, że Twoja wersja finalna jest wersją najlepszą. Jednostki GPU NVIDIA Quadro dostępne są dla laptopów, stacji roboczych i zdalnych platform serwerowych w środowiskach wirtualizowanych.

Wiele produktów składa się z setek lub nawet tysięcy indywidualnych komponentów, dlatego rozwiązania NVIDIA o bardzo dużej pojemności pamięci graficznej umożliwiają Ci pracę z niezwykle dużymi złożeniami zawierającymi większą liczbę elementów składowych. Możesz manipulować większą niż kiedykolwiek liczbą powierzchni i materiałów, zanim pozwolisz sobie na podjęcie decyzji projektowych, przeglądając w tym czasie indywidualne komponenty w kontekście kompletnego produktu.

Zwiększające się wykorzystanie wyświetlaczy 4K i technologii rzeczywistości wirtualnej w wizualizacji projektów powoduje, że jeszcze bardziej nabiera znaczenia moc i niezawodność jednostek GPU Quadro.

Do stacjonarnych stacji roboczych

Siemens NX Performance

Siemens NX Ray Traced Studio

Do mobilnych stacji roboczych

Siemens NX Performance

 

Wizualizacja

Projekty o wyższej jakości

Fizycznie poprawne oprogramowanie renderujące NVIDIA Iray daje projektantom moc przedstawiania swoich produktów w sposób, w jaki będą fotorealistycznie wyglądać w każdych warunkach oświetlenia.

 

Lego Airplane

 

Technologia ta pozwala użytkownikom oprogramowania Siemens NX na interakcję w czasie rzeczywistym z kształtami, materiałami i światłem, dzięki czemu mogą w trakcie pracy nad produktem precyzyjnie wizualizować jego końcowy wygląd. Ze względu na to, że projektanci mogą być pewni tego, że widzą zbliżony do rzeczywistego wirtualny produkt podczas pracy z jego różnymi wersjami, mogą wykorzystać tę technologię jako część zwyczajowego toku pracy, aby w krótszym czasie analizować większą ilość koncepcji projektowych. Co więcej, umożliwia to bardziej dokładne i przewidywalne wizualizacje projektów na potrzeby ich przeglądów.

Dzięki wprowadzonej teraz natywnej integracji renderingu NVIDIA Iray z oprogramowaniem NX Ray Traced Studio, użytkownicy oprogramowania Siemens NX mogą teraz skorzystać z dostępu do najnowszej technologii fizycznie poprawnego renderingu NVIDIA, aby w czasie rzeczywistym przewidywalnie wizualizować modyfikacje projektu, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie widoku tych zmian na realistycznym produkcie. Oznacza to również, że projektanci mogą wykorzystać oprogramowani do rozproszonego renderingu NVIDIA Iray Server w celu dalszego skrócenia czasu potrzebnego do tworzenia fotorealistycznych obrazów dzięki skalowaniu renderingu Iray na wszystkich stacjach roboczych w obrębie sieci.

 

NX Ray Traced Image

NX Ray Traced Studio

 

Dzisiejsze wzornictwo stanowi krytyczną część wizerunku marki i przewagę konkurencyjną wśród producentów, a oprogramowanie Iray wzmacnia pozycję projektantów i inżynierów inspirując ich pomysłowość i pomagając im efektywniej wykorzystywać czas na tworzenie unikalnych produktów.

 

NX Ray Traced Studio

 

Profesjonalne rozwiązania graficzne NVIDIA zapewniają redukcję artefaktów wizualnych, pomagając dopracować najbardziej misterne szczegóły projektu bez poświęcania wydajności. Oglądaj swoje projekty w postaci o gładszych, dokładnych krawędziach, jako że obsługiwany przez NVIDIA Quadro mechanizm pełnoekranowego wygładzania krawędzi (aż do poziomu 128x) niweluje w czasie rzeczywistym efekt postrzępionych krawędzi (tzw. schodków).

Produktywność

WIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ PRACY

Użytkownicy oprogramowania Siemens NX pracując z narzędziami związanymi z pracami projektowymi i inżynieryjnymi wymagają jak najlepszych wrażeń wizualnych. Jednakże do niedawna korzyści płynące z wirtualizacji graficznej nie były dostępne dla projektantów i inżynierów w firmach produkcyjnych, ponieważ satysfakcjonujący komfort pracy z wymagającym graficznie oprogramowaniem do projektowania w 3D po prostu nie był możliwy do uzyskania. Teraz, dzięki technologii NVIDIA GRID™, użytkownicy oprogramowania Siemens NX mogą zapomnieć o nieakceptowalnych wartościach opóźnień czy degradacji obrazu i w pełni korzystać z zalet akcelerowanej wirtualizacji grafiki 3D.

 

Engine Assembly

 

Co więcej, jednostki przetwarzania graficznego (GPU) NVIDIA GRID oraz sterowniki NVIDIA zostały w pełni przetestowane i są obsługiwane przez oprogramowanie firmy Siemens PLM Software w środowiskach wirtualizowanych. Proces ten potwierdza, że użytkownicy oprogramowania Siemens NX i Siemens Teamcenter Visualization zyskują ten sam poziom wydajności graficznej i komfort pracy w środowisku zwirtualizowanym, jakiego oczekiwaliby od swojej stacji roboczej lub komputera PC.

Teraz najnowsza generacja technologii GRID jeszcze bardziej rozszerza możliwości środowiska akcelerowanych pulpitów wirtualnych dzięki znaczącym usprawnieniom wydajności i zagęszczenia użytkowników. Użytkownicy oprogramowania Siemens mogą pracować nawet jeszcze wydajniej, w dowolnym miejscu i czasie, i na dowolnym urządzeniu. Dowiedz się więcej.

Pomóż mi wybrać

DOBIERZ KARTĘ GRAFICZNĄ QUADRO ADEKWATNĄ DO SPOSOBU, W JAKI KORZYSTASZ Z OPROGRAMOWANIA TYPU PLM FIRMY SIEMENS

Czy w ramach Twojego toku pracy korzystasz ze stacjonarnej, mobilnej czy wirtualnej stacji roboczej, firma NVIDIA ma dla Ciebie rozwiązanie.

Firma NVIDIA ma spore osiągnięcia w oferowaniu najwyższej wydajności w wiodących aplikacjach dla branży projektowej i produkcyjnej. Wśród nich znajdują się:

 • Stabilność i jakość sterowników - dzięki bliskiej współpracy z wiodącymi w branży dostawcami oprogramowania, firma NVIDIA tworzy sterowniki przygotowane do obsługi zadań o krytycznym znaczeniu, certyfikowane dla ponad 100 aplikacji.
 • Preferowana, zaufana marka – zdecydowana większość dzisiejszych prac projektowych wykonywana jest przy wykorzystaniu profesjonalnych kart graficznych Quadro.
 • Czołowe znaczenie w dziedzinie obliczeń - wiodące rozwiązania z dziedziny symulacji i renderingu na układach GPU polegają na technologii obliczeń równoległych NVIDIA CUDA®.
 • Zarządzanie IT i obszarem roboczym - narzędzia firmy NVIDIA zaprojektowane do profesjonalnego zarządzania wyświetlaniem i infrastrukturą obejmują oprogramowanie Mosaic, nView® oraz zestaw narzędzi NVIDIA do zarządzania na poziomie przedsiębiorstwa (NVWMI).

 

Zalecane rozwiązania graficzne do oprogramowania PLM firmy Siemens

Wykorzystanie Małe i średnie złożenia z prostymi częściami Duże złożenia z prostymi częściami lub małe złożenia ze skomplikowanymi częściami Duże złożenia ze skomplikowanymi częściami
Do stacjonarnych stacji roboczych Quadro M2000 Quadro M4000 Quadro P5000
Pamięć układu GPU 4 GB GDDR5 8 GB GDDR5 16 GB GDDR5X
Zastępuje Quadro K2200 lub Quadro K2000 Quadro K4200 lub Quadro K4000 Quadro M5000 lub Quadro K5200
Do mobilnych stacji roboczych Quadro P3000 Quadro P4000 Quadro P5000 / Quadro M5500
Pamięć układu GPU 4 GB GDDR5 8 GB GDDR5 16 GB GDDR5 / 8 GB GDDR5
Zastępuje Quadro M3000M Quadro M4000M Quadro M5000M
 

DODATKOWE INFORMACJE

Quadro M4000
 • 8 GB
 • 1664 rdzeni NVIDIA® CUDA®

KUP TERAZ

 
Quadro M2000
 • 4 GB
 • 768 rdzeni NVIDIA® CUDA®

KUP TERAZ

 
Quadro M4000M
 • 4 GB

Dowiedz się więcej

 
Quadro M3000M
 • 4 GB

Dowiedz się więcej

 
 
 
Produkty Quadro do
profesjonalnej wizualizacji

Technologia fizycznie
poprawnego renderingu NVIDIA

Karty graficzne Quadro do
komputerów stacjonarnych

Mobilne karty graficzne Quadro
Technologia Multi-GPU
Zarządzanie wyświetlaniem
i pulpitem

Zastosowania przemysłowe

Projektowanie i branża produkcyjna
Media i rozrywka
Nauka i obrazowanie medyczne
Poszukiwania surowców
energetycznych

Zasoby

Materiały na temat
produktów

Biuletyn NVIDIA
Studia przypadków
dotyczące Quadro

Skontaktuj się z nami

Gdzie kupić

Rozwiązania Quadro
(stacjonarne stacje robocze)

Rozwiązania Quadro
(mobilne stacje robocze)

Rozwiązania Quadro
(stacje robocze typu All-in-One)

Znajdź nas Online

NVIDIA Blog Blog NVIDIA

Facebook Facebook

Twitter Twitter

YouTube YouTube