SLI
 
 
Delivers The Ultimate PC Gaming Experience - NVIDIA SLI

Technologia NVIDIA® SLI™ to rewolucyjna i nowatorska platforma, która pozwala na inteligentne skalowanie wydajności podsystemu graficznego poprzez łączenie mocy kilku rozwiązań graficznych NVIDIA pracujących na płycie głównej z certyfikatem SLI. Dzięki wykorzystaniu zastrzeżonych algorytmów oraz wbudowanej w każdy z procesorów graficznych (GPU) NVIDIA dedykowanej logiki sterującej, która odpowiada za skalowanie wydajności, technologia NVIDIA SLI zapewnia do 2 razy (w przypadku dwóch kart) lub 2,8 razy (w przypadku trzech kart) wyższą wydajność niż w przypadku korzystania z pojedynczej karty graficznej.

WYKRES WYDAJNOŚCI
SLI Scaling

Jak zapewnić sobie możliwość korzystania z SLI? Aby korzystać z technologii SLI, komputer PC musi zostać wyposażony w certyfikowaną dla SLI płytę główną oraz dwa lub trzy układy GPU GeForce z certyfikatem SLI. Rekomendujemy również korzystanie z certyfikowanego zasilacza i obudowy w celu zagwarantowania maksymalnej stabilności. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z listą certyfikowanych produktów.

Dlaczego komputer PC z obsługą SLI (SLI-Ready) to inteligentna inwestycja? Modernizacja żadnego innego komponentu komputera nie jest w stanie zapewnić tak wyraźnego wzrostu wydajności w grach, jak dodanie drugiej karty graficznej. 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn