Quadro

 • KARTY GRAFICZNE QUADRO
 • TECHNOLOGIE GPU QUADRO
 • ZASTOSOWANIA PRZEMYSŁOWE
 • Porównaj i kup Quadro
UZYSKAJ
NIEWIARYGODNĄ
WYDAJNOŚĆ W
KAŻDYM TRYBIE
PROJEKTOWANIA
UZYSKAJ NIEWIARYGODNĄ WYDAJNOŚĆ W KAŻDYM TRYBIE PROJEKTOWANIA
Divider

Profesjonalni projektanci, korzystający z oprogramowania SOLIDWORKS, polegają na najbardziej zaufanych na świecie kartach graficznych, aby mieć pewność, że wykonają najlepszą pracę.

Firmy NVIDIA i SOLIDWORKS łączą od lat silne relacje partnerskie. Każda generacja produktów poddawana jest rygorystycznym testom i podlega polityce zapewniania jakości, co skutkuje ciągłym ulepszaniem ich wydajności, jakości i niezawodności w dziedzinie rozwiązań graficznych 3D dla oprogramowania SOLIDWORKS jak i użytkowników kart graficznych Quadro.

Wznieś się na wyższy poziom komfortu pracy w 4K z akcelerowanym rozwiązaniami NVIDIA Quadro oprogramowaniem SOLIDWORKS. Czy pracujesz w 2D, czy w 3D, znacząco wyższa rozdzielczość ekranu (4 x HD) oznacza ponadprzeciętną jakość obrazu, większy wizualny obszar roboczy i większą wydajność pracy. Dowiedz się więcej na temat oprogramowania SOLIDWORKS i monitorów 4K.

 

Wydajność

Uzyskaj niewiarygodną wydajność w każdym trybie projektowania

Osiągnij lepsze rezultaty we wszystkich projektach SOLIDWORKS o wiele szybciej, dzięki profesjonalnym rozwiązaniom graficznym NVIDIA.

Technologia NVIDIA GRID™ i profesjonalne jednostki GPU Quadro zapewniają wyjątkową wydajność we wszystkich aplikacjach SOLIDWORKS, oferując płynniejszą i bardziej realistyczną grafikę w każdym trybie projektowania.

Coraz częste użycie wyświetlaczy 4K i pojawiające się wykorzystanie rzeczywistości wirtualnej w toku pracy projektowania powoduje zwiększenie wymagań graficznych związanych z tymi technologiami i projektanci domagają się mocy i niezawodności profesjonalnych jednostek GPU Quadro.

 

Do stacjonarnych stacji roboczych

SOLIDWORKS performance advantage with NVIDIA Quadro Graphics.

Dassault Systemes Solidworks Performance.

 

Do mobilnych stacji roboczych

Dassault Systemes Solidworks Performance

 

Wizualizacja

Odkryj najwyższej jakości fotorealistyczny rendering w czasie rzeczywistym

Oprogramowanie SOLIDWORKS® Visualize (wcześniej Bunkspeed) oferuje zestaw niezależnych narzędzi programistycznych, które natywnie integrują technologię NVIDIA Iray®, pomagając projektantom i inżynierom, aby na możliwie najwcześniejszym etapie projektowania mogli zwizualizować swe projekty w fotorealistycznej jakości. Dzięki wykorzystaniu technologii NVIDIA Iray i jednostek GPU Quadro użytkownicy mogą interaktywnie wizualizować zmiany opracowywanych projektów, mając pewność, że to co widzą, to zbliżony do rzeczywistego fotorealistyczny, wirtualny produkt. Oznacza to również, że użytkownicy korzystający z oprogramowania SOLIDWORKS Visualize mogą w pełni wykorzystać oprogramowanie do rozproszonego renderingu NVIDIA Iray Server w celu dalszego skrócenia czasu potrzebnego do tworzenia fotorealistycznych obrazów dzięki skalowaniu renderingu Iray na wszystkich stacjach roboczych w obrębie sieci.

Discover superior real-time photorealistic rendering

 

Zaawansowane tryby projektowania

W związku z tym, że projektanci coraz częściej wybierają pracę w bardziej realistycznych trybach, pojawiają się coraz większe wymagania odnośnie układów GPU, aby zapewniły płynny tok pracy związany z projektowaniem. Dzięki kartom graficznych NVIDIA® Quadro® użytkownicy oprogramowania SOLIDWORKS zyskują najbardziej realistyczne obrazy o najwyższej jakości. Nie ma potrzeby martwić się o kompromis pomiędzy lepiej wyglądającą grafiką a obniżeniem wydajności pracy. Możesz teraz korzystać z najbardziej realistycznych trybów wyświetlania i nadal cieszyć się wydajnością wyższą, niż było to możliwe z prostymi trybami wyświetlania w przypadku starszych układów GPU.

 

BARDZIEJ REALISTYCZNE MODELOWANIE Z TRYBEM GRAFICZNYM REALVIEW

Tryb modelowania RealView 3D z kartami graficznymi Quadro
Standardowy tryb 3D (tryb RealView i pełnoekranowe wygładzanie krawędzi wyłączone)
Obraz jest pozbawiony realistycznych refleksów świetlnych i tekstur, widoczne są schodkowane krawędzie.

 

Tryb modelowania RealView 3D z kartami graficznymi Quadro
Rozszerzony tryb 3D (tryb RealView i pełnoekranowe wygładzanie krawędzi włączone)
Bardziej realistyczny i szczegółowy model. Cienie, refleksy świetlne i tekstury wyglądają tak, jak wyglądałyby w rzeczywistości, z o wiele gładszymi krawędziami.

 

Bardziej dokładne obrazy dzięki precyzyjnym krawędziom i wydajnemu cieniowaniu

Z kartami graficznymi NVIDIA możesz bez utraty wydajności włączyć wszystkie zaawansowane tryby, włącznie z trybem „Cieniowanie z krawędziami” oraz cieniami.

Pełnoekranowe wygładzanie krawędzi (FSAA) dla szybkiego uzyskania wyraźnej grafiki

Z profesjonalnymi rozwiązaniami graficznymi NVIDIA Quadro® „pod maską” uzyskasz najbardziej realistyczne obrazy o najwyższej jakości.

 

Pełnoekranowy anty-aliasing z kartami graficznymi Quadro
Obraz jest pozbawiony realistycznych refleksów świetlnych i tekstur. Widoczne są schodkowane krawędzie.

 

Pełnoekranowy anty-aliasing z kartami graficznymi Quadro
Włączenie trybu FSAA eliminuje efekt postrzępionych krawędzi (tzw. schodków) z konturów geometrii, zapewniając w rezultacie gładkie krawędzie i bardziej realistycznie wyglądające modele.

 

Wyższa wydajność techniki Order Independent Transparency (OIT)

Dodawanie efektu przejrzystości do komponentów czy frontów w złożeniach potrafiło dawniej zmniejszyć wydajność wyświetlania oprogramowania SOLIDWORKS o połowę przy wykorzystaniu trybu RealView. Ostatnie usprawnienia SOLIDWORKS korzystają z układów GPU podczas stosowania techniki OIT, dzięki czemu wydajność efektu przejrzystości już nie spowalnia pracy.

Korzystaj z oprogramowania eDRAWINGS w stereoskopowym trybie 3D

Popularny dodatek do oprogramowania SOLIDWORKS, eDrawings, jest cennym rozwiązaniem ze względu na oferowaną możliwość udostępniania natywnych plików SOLIDWORKS na potrzeby prezentacji projektu lub przeglądów marketingowych. eDrawings działa także w 3D, oferując ogromne możliwości wyświetlenia niesamowitych szczegółów w stereoskopowym trybie 3D, aby zapewnić Twoim klientom i menedżerom możliwość najwierniejszego przedstawienia Twojego projektu.

Produktywność

Zdalny dostęp do oprogramowania SOLIDWORKS z wydajnością stacji roboczej

Do niedawna pełnia korzyści płynących z wirtualizacji nie była dostępna dla użytkowników oprogramowania SOLIDWORKS, ponieważ satysfakcjonujący komfort pracy z oprogramowaniem typu CAD po prostu nie był możliwy do uzyskania. Teraz dzięki rozwiązaniu NVIDIA GRID™, projektanci i inżynierowie w firmach produkcyjnych mogą wyeliminować nieakceptowalne wartości opóźnień czy degradacji obrazu i w pełni korzystać z zalet akcelerowanej wirtualizacji grafiki 3D.

Jednostki przetwarzania graficznego (GPU) NVIDIA GRID oraz sterowniki NVIDIA zostały w pełni przetestowane i są obsługiwane przez oprogramowanie SOLIDWORKS 2015 i 2016, aby zapewnić użytkownikom ten sam komfort pracy w środowisku zwirtualizowanym, jaki oferują profesjonalne stacje robocze.

Teraz najnowsza generacja technologii GRID jeszcze bardziej rozszerza możliwości środowiska akcelerowanych pulpitów wirtualnych dzięki znaczącym usprawnieniom wydajności i zagęszczenia użytkowników. Użytkownicy oprogramowania SOLIDWORKS 2015 mogą pracować nawet jeszcze wydajniej, w każdym miejscu i czasie, i na każdym urządzeniu. Dowiedz się więcej.

 

Pomóż mi wybrać

DOBIERZ WŁAŚCIWE ROZWIĄZANIE DO SPOSOBU W JAKI KORZYSTASZ Z SOLIDWORKS

Czy w ramach Twojego toku pracy korzystasz ze stacjonarnej, mobilnej czy wirtualnej stacji roboczej, firma NVIDIA ma dla Ciebie rozwiązanie.

Firma NVIDIA ma spore osiągnięcia w oferowaniu najwyższej wydajności w wiodących aplikacjach dla branży projektowej i produkcyjnej. Wśród nich znajdują się:

 • Stabilność i jakość sterowników - dzięki bliskiej współpracy z wiodącymi w branży dostawcami oprogramowania, firma NVIDIA tworzy sterowniki przygotowane do obsługi zadań o krytycznym znaczeniu, certyfikowane dla ponad 100 aplikacji.
 • Preferowana, zaufana marka – zdecydowana większość dzisiejszych prac projektowych wykonywana jest przy wykorzystaniu profesjonalnych kart graficznych Quadro.
 • Czołowe znaczenie w dziedzinie obliczeń - wiodące rozwiązania z dziedziny symulacji i renderingu na układach GPU polegają na technologii obliczeń równoległych NVIDIA CUDA®.
 • Zarządzanie IT i obszarem roboczym - narzędzia firmy NVIDIA zaprojektowane do profesjonalnego zarządzania wyświetlaniem i infrastrukturą obejmują oprogramowanie Mosaic, nView® oraz zestaw narzędzi NVIDIA do zarządzania na poziomie przedsiębiorstwa (NVWMI).

 

ZALECANE ROZWIĄZANIA GRAFICZNE DO OPROGRAMOWANIA SOLIDWORKS

Wykorzystanie Małe i średnie złożenia z prostymi częściami Duże złożenia z prostymi częściami lub małe złożenia ze skomplikowanymi częściami Duże złożenia ze skomplikowanymi częściami. Rendering akcelerowany na GPU
Do stacjonarnych stacji roboczych Quadro M2000 Quadro M4000 Quadro P5000
Pamięć układu GPU 4 GB GDDR5 8 GB GDDR5 16 GB GDDR5X
Zastępuje Quadro K2200 i Quadro K2000 Quadro K4200 i Quadro K4000 Quadro M5000 lub Quadro K5200
Do mobilnych stacji roboczych Quadro M2200 Quadro P4000 Quadro P5000 / Quadro M5500
Pamięć układu GPU 4 GB GDDR5 8 GB GDDR5 16 GB GDDR5 / 8 GB GDDR5
Zastępuje Quadro M2000M Quadro M4000M Quadro M5000M
 

Zalecane rozwiązania graficzne do oprogramowania SOLIDWORKS Visualize

Użytkownicy Specjaliści od modelowania CAD Kreatywni projektanci graficzni Eksperci od wizualizacji
Wykorzystanie Tworzenie fotorealistycznych obrazów na potrzeby szybkiego przedstawienia rozwoju produktu i kierunku w jakim projekt jest rozwijany Przegląd i interaktywna zmiana materiałów na potrzeby dopasowania biblioteki materiałów i wygenerowania obrazów o wysokiej rozdzielczości Rendering finalnych obrazów z wykorzystaniem złożonych materiałów i ogromnych zestawów danych modelu
Do stacjonarnych stacji roboczych Quadro M4000 Dwie karty Quadro M4000/pojedyncza karta Quadro P5000 3 karty Quadro M4000/2 karty Quadro P5000/Quadro M6000 24GB
Liczba rdzeni CUDA * 1,664 3328/2560 Zmienna
Pamięć układu GPU 8 GB GDDR5 2 x 8 GB GDDR5/16 GB GDDR5 Zmienna
Zastępuje Quadro K4200 lub Quadro K4000 Quadro K4200 lub Quadro M5000 Quadro M5000 lub Quadro K5200/Quadro K6000 lub Quadro 6000
Do mobilnych stacji roboczych Quadro M5000M    
Pamięć układu GPU 8 GB GDDR5    
Zastępuje Quadro K5100M lub Quadro K5000M    
Na potrzeby zdalnego renderingu Rozwiązanie NVIDIA Quadro Visual Computing Appliance (VCA)
Specyfikacja 8 flagowych jednostek GPU z 12 GB pamięci na układ GPU (24576 rdzeni CUDA)

* Wykorzystywanych do obliczeń związanych z fotorealistycznym renderingiem
 

Materiały wideo

 

firma Traverston Motorcycles zdołała się wyróżnić dzięki rozwiązaniom firmy NVIDIA

Wideo: firma Traverston Motorcycles zdołała się wyróżnić dzięki rozwiązaniom firmy NVIDIA (03:55)

Wideo ze studium przypadku: firma MotoCzysz konstruuje elektryczne motocykle z wykorzystaniem rozwiązań NVIDIA

Wideo ze studium przypadku: firma MotoCzysz konstruuje elektryczne motocykle z wykorzystaniem rozwiązań NVIDIA (03:24)

2-minutowy poradnik wideo: Wydobądź maksimum z SOLIDWORKS RealView

2-minutowy poradnik wideo: Wydobądź maksimum z SOLIDWORKS RealView (01:15)

2-minutowy poradnik wideo: Odpowiednie laptopy i sterowniki dla SOLIDWORKS

2-minutowy poradnik wideo: Odpowiednie laptopy i sterowniki dla SOLIDWORKS (02:02)

 

DODATKOWE INFORMACJE

Quadro M4000
 • 4 GB
 • 1664 rdzenie CUDA

KUP TERAZ

 
Quadro M2000
 • 4 GB
 • 768 rdzenie CUDA

KUP TERAZ

 
Quadro M4000M
 • 4 GB
 • 1280 rdzenie CUDA

Dowiedz się więcej

 
Quadro M3000M
 • 4 GB
 • 1024 rdzenie CUDA

Dowiedz się więcej