Gry PC

 
 

 
Star Wars™: The Old Republic™

Wydawca

Electronic Arts

Strona internetowa gry

Star Wars™: The Old Republic™

Gatunek

Online Multiplayer
RPG

Data wydania

20-12-2011

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 16

Opis

Gra Star Wars: The Old Republic jest fabularną grą MMO, której akcja osadzona jest tysiące lat przed wydarzeniami ze słynnej filmowej sagi. Będziemy mieli okazję ujrzeć w niej wiele dynamicznych walk i przyjdzie nam się zmierzyć z imponującymi wyzwaniami umiejscowionymi w słynnych światach galaktyki z Gwiezdnych Wojen. Gracze będą mogli przyłączyć się do Galaktycznej Republiki lub Imperium Sithów i wcielić się w postać reprezentującą jedną z ośmiu kultowych klas: Rycerza Jedi, Konsula Jedi, Szmuglera, Kawalerzysty, Łowcy nagród, Agenta Imperium, Inkwizytora Sithów lub Wojownika Sithów. Dla każdej klasy będą dostępne dwie podklasy z osobnymi możliwościami rozwoju, a każda z podstawowych klas będzie oferowała unikalną ścieżkę fabularną, w pełni udźwiękowioną i z porywającą muzyką.

W trakcie rozwoju fabuły możesz zaprzyjaźnić się z dzielnymi towarzyszami, którzy będą walczyć po Twojej stronie lub też, zależnie od Twoich poczynań, zdradzą Cię. Wspólnie będziecie walczyć z przeciwnikami podczas dynamicznych bitew rodem z Gwiezdnych Wojen oraz tworzyć zespoły z innymi graczami, aby stawić czoła niesamowitym wyzwaniom. Pełne akcji, fabularne przygody, zwane punktami krytycznymi (Flashpoints) będą zmuszać grupy graczy do maksymalnego wysiłku w konfrontacji z trudnymi przeciwnikami i nieprzewidywalnymi sytuacjami. Aby wyjść zwycięsko z opresji, Ty i Twoja grupa będziecie musieli wykazać się sprytem oraz wykorzystać wszystkie swoje umiejętności i atuty. Każdy punkt krytyczny zaczyna się interesującą historią i wymaga podjęcia trudnych decyzji – bądź ostrożny, gdyż wszelkie decyzje, które podejmie Twoja grupa będą miały znaczący wpływ na wyzwania jakie napotkasz, wrogów z którymi będziesz walczył oraz na rozwiązanie całej historii. Ryzyko, które podejmiesz jest niewątpliwie warte zachodu, gdyż nagrody, jakie możesz zdobyć w punktach krytycznych są jednymi z najbardziej potężnych w całej grze.

Jeśli wolisz grać przeciwko innym graczom, będziesz mógł się sprawdzić w rozgrywce "Warzone", podczas której siły Imperium i Republiki będą ze sobą walczyły o kontrolę nad różnymi obiektami. Ośmiu graczy z każdej drużyny dołącza do rozgrywki Warzone i konkuruje ze sobą, aby pokonać innych graczy i ukończyć misję, która została im przydzielona. Chcąc wygrać pojedynek, gracze będą musieli ze sobą strategicznie współpracować, wykorzystując mocne strony swojej drużyny oraz słabości przeciwnika. Na końcu każdego meczu zostanie ustalona zwycięska drużyna, a poszczególni gracze z obu zespołów zostaną nagrodzeni adekwatnie do ich zasług.

Grafika w grze The Old Republic została zaprojektowana tak, aby mogła być odtwarzana na szerokiej gamie systemów, zarówno starszych jak i nowych z procesorem graficznym z serii 7800 lub lepszym. W trakcie gry można ustawiać rozdzielczość, czas odświeżania monitora, jakość tekstur, shaderów, szczegółowość postaci, jakość cieniowania, jakość animacji drzew, trawy obecność lub brak kwiatów, a także głębię pola i filtrowanie anizotropowe.

Wymagania systemowe

Wymagania sprzętowe

System operacyjnyWindows XP lub nowszy
ProcesorAMD Athlon 64 X2 Dual-Core 4000+ / Intel Core 2 Duo 2,0GHz lub lepszy
RAM Windows XP: 1,5 GB RAM Windows Vista i Windows 7: 2 GB RAM Uwaga: dla komputerów PC wykorzystujących wbudowaną kartę graficzną zalecana pamięć operacyjna to 2 GB RAM.
Karta graficznaminimalnie 256 MB wbudowanej pamięci RAM i obsługa Shader 3.0 lub lepsza (nVidia 7800 lub lepsza)
Napęd DVD-ROMprędkość 8x lub wyższa (wymagane jedynie w przypadku instalacji z płyty DVD)
 Aby grać niezbędny jest dostęp do łącza internetowego

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

The Secret World
AION
Diablo III