Gry PC

 
 

 

Strona internetowa gry

Street Fighter V

Gatunek

Akcja
Online Multiplayer

Data wydania

16-02-2016

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 12

Obsługiwane technologie

Opis

Legendarna seria bijatyk powraca pod postacią tytułu Street Fighter V! Dzięki oprawie graficznej wykorzystującej technologię silnika Unreal Engine 4 poznacie nową generację wojowników odwzorowanych z niezwykłą szczegółowością, a ekscytujący i jednocześnie łatwy do opanowania system walki zagwarantuje masę emocji zarówno początkującym, jak i weteranom. Rywalizuj ze znajomymi lub walcz o chwałę i sławę w Capcom Pro Tour.

Po raz pierwszy w historii serii Street Fighter, wszystkie materiały dodatkowe z gry Street Fighter V można zdobyć podczas rozgrywki, bez żadnych dodatkowych opłat. Wszystkie optymalizacje systemowe będą dostępne za darmo, więc gracze zawsze będą mieli dostęp do najbardziej aktualnej wersji. Nowi bohaterowie będą dodawani na bieżąco, dzięki czemu będzie to pierwsza produkcja z tej serii, w której gracze będą mogli kontynuować rozgrywkę bez konieczności zakupu kolejnych odsłon gry.

Ścieżka do chwały zaczyna się w tym miejscu: POWSTAŃ!

Cechy

  • Nowi wojownicy oraz znani już bohaterowie: Birdie, Nash, R. Mika i Karin - wszyscy wracają do gry Street Fighter. Dołączą do nich nowi bohaterowie, tacy jak Necalli, Rashid i Laura oraz kultowe postacie, jak Ryu, Ken, Chun-Li, Cammy, Vega, Zangief, Dhalsim, i M. Bison. Do tej zróżnicowanej ekipy dołączać będą w przyszłości kolejni wojownicy.
  • Nowe strategie i mechanika walki: niezwykle przystępna nowa mechanika walki, skupiająca się na pasku V-Gauge i EX Gauge, wprowadzi do rozgrywki bezprecedensową głębię i możliwości strategiczne, które pokocha każdy gracz.
  • Wiele popremierowych dodatków: w 2016 roku do gry dodanych zostanie sześciu nowych bohaterów, dzięki czemu liczba postaci wzrośnie do końca roku z 16 do 22. Dodatkowo w 2016 roku i później stale dodawane będą treści, kostiumy, nowe wyzwania i aktualizacje systemowe.
  • System walutowy powiązany z progresją w grze: wszystkie powiązane z grą materiały, w tym również nowych bohaterów, można kupić za darmo zarabiając "pieniądze" w walkach. Treści można kupić również od razu, korzystając z prawdziwej waluty Zenny dostępnej w grze. Wszystkie aktualizacje i poprawki będą dostępne dla wszystkich graczy za darmo.
  • Międzyplatformowa rozgrywka (PS4 i PC): po raz pierwszy w historii serii, internetowa społeczność zostanie zjednoczona, dzięki czemu okazji do rywalizacji będzie jeszcze więcej.
  • Oprawa graficzna kolejnej generacji: technologia silnika Unreal Engine 4 przenosi oprawę graficzną i realizm w grach na kolejny poziom, dzięki czemu najnowsza odsłona gry jest jednocześnie najlepiej wyglądającym i najbardziej wciągającym tytułem w historii serii Street Fighter.
  • Powstań: liga Capcom Pro Tour, w ramach której prowadzone są zawody w grach bitewnych, oferuje dziesiątki turniejów dla fanów gry Street Fighter z całego świata. W edycji 2015 pula nagród wyniosła 500 000 USD - najwięcej w całej historii serii.

Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

System operacyjny 64-bitowy Windows 7
Procesor Intel Core i3-4160 @ 3,60 GHz
Pamięć 6 GB pamięci RAM
Karta graficzna GeForce GTX 480, GTX 570, GTX 670 lub model wyższy
DirectX wersja 11
Sieć szerokopasmowe łącze internetowe
Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX lub układ zintegrowany

Rekomendowane parametry systemowe

System operacyjny 64-bitowy Windows 7
Procesor Intel Core i5-4690K @3,50 GHz
Pamięć 8 GB pamięci RAM
Karta graficzna GeForce GTX 960
DirectX wersja 11
Sieć szerokopasmowe łącze internetowe
Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX lub układ zintegrowany
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm