Gry PC

 
 

 
Strife

Wydawca

S2 Games

Strona internetowa gry

Strife

Gatunek

Akcja
Przygodowe
Online Multiplayer

Obsługiwane technologie

Opis

Tytuł Strife to porywająca, pełna akcji, wieloosobowa gra oparta na strategii zespołowej. Biorąc udział w strategicznej, opartej na sesjach rozgrywce, z każdą rundą rozwijasz swoją postać od nowicjusza do eksperta, jak również budujesz swoją siłę inwestując w nowe przedmioty i zwierzęta dla swojego bohatera.

Tytuł Strife to gra z gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), w której dwie drużyny składające się z 5 graczy walczą ze sobą, niszcząc należące do przeciwnika wieże, generatory, a na końcu Krzyż. Rozgrywka w tytule Strife oparta jest na sesjach. W każdej sesji gracze rozwijają wybranego bohatera od nowicjusza do eksperta, by wygrać potyczkę dla swojej drużyny. Każda rozgrywka zwiększa Twoją siłę i zapewnia nagrody, które możesz zainwestować w nowe przedmioty i zwierzęta dla swoich bohaterów, by wykorzystać je w kolejnych sesjach.

W grze Strife będziesz:

rywalizował z przeciwnikami, a nie z kolegami z drużyny - oparty na współpracy model rozgrywki eliminuje walki o zasoby (dzielenie się złotem - wyeliminowanie walk o zadanie ostatecznego ciosu), z góry ustalone role i problemy graczy podczas rozgrywki.

cieszył się wciągającymi, pięknymi efektami wizualnymi - łatwo jest zatracić się we wciągającej i dynamicznej rozgrywce ale uważaj, by nie stracić swojego bohatera w walce zespołowej. Przejrzystość oprawy graficznej w grze Strife zapewnia czytelność każdemu uczestnikowi bitwy.

cieszył się swoją rolą - żaden gracz nie powinien być zmuszany do pełnienia roli mięsa armatniego, tak jak to się dzieje w tradycyjnych grach z gatunku MOBA. Każdy bohater w drużynie może pomóc w drodze po zwycięstwo, podobnie jak każdy może otrzymać zasoby i dostosować umiejętności swojego bohatera do każdego członka drużyny, by zwiększyć wspólne możliwości. Mechanika i balans gry Strife zostały zaprojektowane tak, by każdy mógł uczestniczyć i pozostać w walce jak najdłużej.

ewoluował - opcje personalizacji pozwolą Ci rozwijać się w wybranych przez siebie obszarach. Dobieraj przedmioty dostosowane do Twoich umiejętności w grze, jak również zwierzęta, które zapewnią dodatkowe opcje personalizacji, uzupełniając umiejętności bohatera. Tytuł Strife umożliwia Ci prowadzenie rozgrywki na własnych zasadach, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań oraz dominowanie nad przeciwnikami.

zgłębiał bogatą, rozbudowaną fabułę - gra Strife umożliwia poznanie rozbudowanych historii każdego z bohaterów oraz powodów, z jakich każdy z nich wplątał się w wydarzenia gry Strife. Rozbudowana historia w grze Strife przenosi gracza do świata, w którym ostateczny wpływ na fabułę ma społeczność.

Wymagania systemowe

Minimalne wymagania systemowe

System operacyjny Windows XP SP3 lub nowszy, Mac OS X 10.7 lub nowszy, Linux
Procesor dwurdzeniowy firmy Intel lub AMD pracujący z częstotliwością 2,4 GHz
Pamięć 2 GB pamięci RAM
Karta graficzna NVIDIA GeForce 8600 lub model lepszy, ATI/AMD Radeon HD 2600 lub model lepszy, Intel HD 2500 lub model lepszy
Połączenie sieciowe szerokopasmowe łącze internetowe
Dysk twardy 4 GB dostępnej przestrzeni dyskowej

Rekomendowane układy GPU

NVIDIA GeForce GTX 650 lub model lepszy, AMD Radeon HD 7750 lub model lepszy, Intel HD 4000 lub model lepszy

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm