Gry PC

 
 

 

Strona internetowa gry

Submerged

Gatunek

Przygodowe

Data wydania

03-08-2015

Tryb jednoosobowy

Tak

PEGI 7

Opis

Submerged to pozbawiona elementów walki gra z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, w której poruszasz się po objętym powodzią, tajemniczym mieście, odkrywając ogrom jego spustoszenia. Wcielasz się w postać Miku, młodej dziewczyny, która przywiozła rannego brata do miasta w swojej małej łodzi rybackiej. Poruszaj się łodzią po zalanych ulicach, wspinaj się na podtopione budynki, używaj teleskopu, by przetrząsać miasto w poszukiwaniu zapasów niezbędnych do uratowania Twojego umierającego brata. Podczas odkrywania miasta napotkasz naturalne środowiska, które rozkwitają w tym pełnym kolorów miejscu i odnajdziesz ukryte przedmioty, które pozwolą wpaść na trop historii zrujnowanego miasta i rozbitej rodziny.

Cechy gry

  • Rozległy świat gry z bogatymi, tętniącymi życiem i kolorami środowiskami, które będą dla gracza miejscem odpoczynku zarówno w czasie dnia jak i w nocy. Tajemnicze ruiny miasta, którymi możesz cieszyć oko z dachów budynków.
  • Spokojna i relaksująca rozgrywka. Zrób sobie przerwę, aby podziwiać wschód słońca i zapierające dech w piersiach widoki, posłuchaj szumu oceanu lub też oglądaj zabawy stworzeń zamieszkujących to miejsce. W grze jest tylko jedno tempo rozgrywki - Twoje własne.
  • Szukaj ukrytych przedmiotów, które wspólnie pozwolą złożyć układankę historii zrujnowanego miasta, będącą jednocześnie historią odkupienia, poświęcenia i determinacji.
  • Pływaj swoją małą łodzią rybacką i używaj teleskopu, aby sprawdzać, w których budynkach znajdują się zapasy, a następnie oznaczaj je na swojej mapie.
  • Odkrywaj najlepsze ścieżki prowadzące do obiektów wypatrzonych z daleka. Cumuj łódkę przy wysokich budynkach i innych miejscach oraz wspinaj się po winoroślach, drabinach, gzymsach i rurach - poziom trudności stale wzrasta.
  • Gra została zaprojektowana przez niezależne studio z siedzibą w Australii. W jego skład wchodzą weterani gier klasy AAA, którzy opracowali serię BioShock, natomiast oprawa muzyczna stworzona została przez Jeffa Van Dycka, zdobywcę nagrody BAFTA.

Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

System operacyjny Win XP / Win 7 / Win 8 / Win 10
Procesor dwurdzeniowy procesor taktowany częstotliwością 2,0 GHz
Pamięć 4 GB pamięci RAM
Karta graficzna GeForce 9800GTX
DirectX wersja 10
Pamięć masowa 3 GB dostępnej przestrzeni dyskowej

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm