Gry PC

 
 

 
Street Fighter IV: Arcade Edition

Wydawca

Capcom

Strona internetowa gry

Street Fighter IV: Arcade Edition

Gatunek

Fighting

Data wydania

25-05-2011

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 12

Obsługiwane technologie

Opis

Wyłącznie na komputerach PC: rewelacyjna wersja przeboju firmy Capcom – Super Street Fighter IV: Arcade Edition, z odświeżaniem obrazu na poziomie sześćdziesięciu klatek na sekundę i w stereoskopowym trybie 3D Vision.

Absolutnie najlepsza wersja tytułu Street Fighter IV zostanie wydana w wersji dla komputerów PC w lipcu tego roku. Ta należąca do gatunku bijatyk jeden na jednego gra, nazwana Super Street Fighter IV: Arcade Edition, zawiera wszystkie aktualizacje i rozszerzenia oraz wszelkie nowe postacie wprowadzone na konsolach i automatach od momentu wydania oryginalnego tytułu Street Fighter IV w wersji dla komputerów PC dwa lata temu.

Teraz do wyboru jest trzydzieści dziewięć postaci, więcej strategii, sekwencji ciosów i zestawów ruchów oraz przeciwników, dzięki czemu zawsze będziesz miał okazję poznać coś nowego. Gracze PC będą mogli ponownie zmierzyć się ze słynnymi wyzwaniami w postaci rozbijania beczek i samochodów, dostrzegą także, iż gra jest obecnie bardziej zbalansowana dzięki wyeliminowaniu wad w postaci słabszych sekwencji ciosów i zbyt silnych przeciwników - cech odnotowanych na niezliczonych profesjonalnych turniejach, które miały miejsce od momentu wydania gry Street Fighter IV.

Wzbogacając dodatkowo aspekt gry online, gracze mogą teraz „śledzić” innych zawodników i automatycznie otrzymają zarejestrowany przebieg ich walk, co umożliwia analizę strategii oraz mocnych i słabych punktów przeciwników. W podobny sposób, gracze mogą dzielić się nagraniami własnych walk, by pochwalić się swoimi dokonaniami lub uzyskać porady od innych. I wreszcie, zarejestrowany przebieg walk zawodników najwyższej klasy, „elity”, będzie udostępniany automatycznie, dzięki czemu gracze, wszyscy bez wyjątku, będą mogli uczyć się od najlepszych, by pewnego dnia - miejmy nadzieję – przewyższyć ich swoimi umiejętnościami.

Tak jak w wersji PC gry Street Fighter IV, nowy tytuł Super Street Fighter IV: Arcade Edition oferuje fanom bijatyk rewelacyjne wrażenia dzięki ostrzejszym teksturom, lepszym efektom specjalnym i całej masie antyaliasingu. I podobnie jak w przypadku wcześniejszej produkcji, gracze korzystający z wersji Arcade Edition mogą stosować szereg unikalnych dla PC filtrów w celu modyfikacji dynamicznie zmieniającego się obrazu.

Wymagania systemowe

Minimalne wymagania systemowe:

System operacyjny Windows XP/Vista/Windows 7
Procesor Intel Pentium 4 2,0 GHz lub lepszy
Pamięć 1 GB RAM
Grafika obsługa DirectX 9.0c/Shader 3.0 i wyższych (działanie na układach zintegrowanych nie jest gwarantowane)
Karta graficzna NVIDIA GeForce 6600 i wyższe (poza kartami NVIDIA GeForce 7300) z pamięcią graficzną o pojemności: 256 MB i większej (działanie w przypadku rozwiązań współdzielących pamięć operacyjną komputera nie jest gwarantowane)
Dysk twardy 4,5 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Dźwięk rozwiązania kompatybilne z DirectSound, DirectX 9.0c
Inne wymagania Rozgrywka online wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania i zalogowania do Games For Windows - LIVE

Rekomendowane parametry systemowe:

System operacyjny Windows XP/Vista/Windows 7
Procesor Intel Core2 Duo 2,0 GHz lub lepszy
Pamięć 2 GB RAM
Grafika obsługa DirectX 9.0c/Shader 3.0 i wyższych (działanie na układach zintegrowanych nie jest gwarantowane)
Karta graficzna NVIDIA GeForce 8600 i wyższe wyposażone w pamięć graficzną o pojemności: 512 MB i większej (działanie w przypadku rozwiązań współdzielących pamięć operacyjną komputera nie jest gwarantowane)
Dysk twardy 4,5 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Dźwięk rozwiązania kompatybilne z DirectSound, DirectX 9.0c
Inne wymagania Gra online wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania i zalogowania do Games For Windows - LIVE

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Street Fighter X Tekken