Gry PC

 
 

 
Supernova

Strona internetowa gry

Supernova

Gatunek

Online Multiplayer

PEGI 16

Opis

SUPERNOVA - Wszechświat jest Twoją areną walki

Jesteśmy w odległej przyszłości w kosmosie. Po opanowaniu swojego układu słonecznego, ludzka rasa wyruszyła w kosmos, zastając wszechświat w niebezpieczeństwie. Starożytne i tajemnicze portale sprowadziły na ludzkość olbrzymie legiony obcych, którzy prowadzą wojnę w całej galaktyce. W tym powszechnym chaosie, zarówno ludzie, jak i obcy muszą polegać na swoich najbardziej doświadczonych dowódcach, którzy prowadzą swoje wojska do walki o dominację w galaktyce, odkrywając jednocześnie sekrety dziwnych portali.


Dowódcy z całego wszechświata – do dyspozycji masz olbrzymi wybór potężnych dowódców, gotowych, by poprowadzić Twoje armie do walki. Wybierz pilotów ze świata ludzi lub zatrudnij najemników z obcych planet, na których panuje bezprawie. Możesz też wybrać dowódcę z rasy obcych - decyzja należy do Ciebie.

Zarządzaj swoimi siłami – strategicznie dobieraj i wyposażaj swoje jednostki, które zdobywać będą terytorium wroga. Sposób, w jaki będziesz zarządzać ulepszeniami i rozbudowywać swoje siły, może zadecydować o Twoim zwycięstwie lub porażce. Ty decydujesz o wszystkim!

Klimat Sci-Fi – futurystyczny klimat gry Supernowa, nowoczesne technologie i zróżnicowane kosmiczne rasy - to wszystko sprawia, że możliwości, jakie oferuje rozgrywka są olbrzymie. Trafisz do uniwersum, w którym pojedynki między dowódcami rozstrzygane są przy pomocy unikalnych technologii i obcych mocy.

Duży potencjał w dziedzinie e-sportów – tytuł Supernova rozpocznie nową erę w dziedzinie e-sportów. W grze Supernova udostępniane będą dodatkowe funkcje pod kątem e-sportów. W tym rozległym uniwersum, silne sojusze będą niezbędne do osiągnięcia pełnej dominacji w kosmosie. Ostrożnie dobieraj swoich sojuszników!

Rozbudowane opcje personalizacji – dowódcy mogą przygotować przed rozgrywką szeroką gamę akcesoriów, a następnie personalizować je i udoskonalać z każdym poziomem. Akcesoria są tworzone ze zdobytych przedmiotów i rozwijają umiejętności specjalne dowódców.

Wymagania systemowe

Minimalne wymagania systemowe

System operacyjny Windows 7 lub Windows 8
Procesor Dwurdzeniowa jednostka CPU Intel, taktowana zegarem o częstotliwości minimum 2 GHz
Karta graficzna Karta graficzna z obsługą funkcji Shader w wersji 3.0 i funkcji vertex texture oraz wyposażona w minimum 512 MB pamięci graficznej
Pamięć systemowa 2 GB
Pamięć masowa 3 GB dostępnej przestrzeni dyskowej
Internet szerokopasmowe łącze internetowe
Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c

Zalecane parametry systemowe

System operacyjny Windows 7 lub Windows 8
Procesor Dwurdzeniowa jednostka CPU Intel, taktowana zegarem o częstotliwości minimum 3 GHz / czterordzeniowa jednostka CPU
Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 470 lub model wyższy z obsługą funkcji vertex texture oraz wyposażona w minimum 1 GB pamięci graficznej
Pamięć systemowa 4 GB
Pamięć masowa 3 GB dostępnej przestrzeni dyskowej
Internet szerokopasmowe łącze internetowe
Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm