TWITCH

NVIDIA auf der Gamescom
Divider

GREEN ROOM

 

GREEN ROOM

Program dedykowany wszystkim entuzjastom gier, e-sportu oraz sprzętu komputerowego. W każdym odcinku prezentujemy ciekawe reportaże prezentujące zakulisowe treści i wywiady.

Założeniem programu jest przybliżyć świat gamingu za równo od strony sprzętowej jak i samych gier.

OBEJRZYJ POPRZEDNIE ODCINKI

 
 

TEAM NVIDIA POLAND

5 DNI W TYGODNIU, 5 CZŁONKÓW ZESPOŁU – TEAM NVIDIA POLAND, STREAMUJE DLA WAS NA NASZYM KANALE.

 

Radosław Kwiatkowski – Ayden

Radosław Kwiatkowski – Ayden

Profesjonalny menadżer esportowy i weteran gier typu MOBA. Miłośnik sportów elektronicznych i podróżowania. Od 10 lat na scenie gamingowej, jako gracz, administrator, organizator oraz menadżer drużynowy. Aktualnie prowadzi i nadzoruje Team NVIDIA Polska.

https://www.facebook.com/anexisayden

Johnny Oraczewski – Nexos

Johnny Oraczewski – Nexos

Nazywam się Johnny "Nexos" Oraczewski i znany jestem ze swojego zamiłowania do gier MMO, w szczególności World of Warcraft. Grywam również w inne gry stare i nowe, uwielbiam RPG i strategie. Zazwyczaj jestem bardzo pozytywny a nawet czasem zabawny.

https://www.facebook.com/Hunternexos

Magdalena Wojtal – Madlencia

Magdalena Wojtal – Madlencia

Szalona cosplayerka z obsesją na punkcie kotów, zagrajmerka z niekończącymi się pokładami energii! Lubi pogrywać w LOL'a, Skyrima, czy Diablo. Nie boi się wyzwań, dlatego ciągle próbuje coraz to nowych gier.

https://www.facebook.com/Madlencia

Dawid Bączkowicz – Bonkol

Dawid Bączkowicz – Bonkol

Mieszkaniec górnego śląska w wieku 27 lat. Od 2 lat zajmuję się tworzeniem filmów w serwisie youtube w większości contentu gamingowego tj. Recenzje. Gameplaye oraz poradniki. Dodatkowo od prawie 2 lat prowadzę dzialaność w serwisie twitch.tv i z powodzeniem zarażam moją pasją do gier moich widzów. Od 2 miesięcy zaangażowałem się w pełni w obie działalności i nie jest to już tylko moja, weekendowa pasja, lecz także i praca.

https://www.facebook.com/BonkolPage

Jakub Szuba – Kubson

Jakub Szuba – Kubson

Lubi nagrywać gameplay'e z gier przygodowych, interesuje się grafiką komputerową oraz sportem - który biernie praktykuje. Wielki fan serii Star Wars.

https://www.facebook.com/kubson1992

Jan Adryański – SouShibo

Jan Adryański – SouShibo

Urodzony w Gliwicach, mgr inż. Politechniki Śląskiej. W 2011 zaczął prowadzić kanał na YouTube, 2 lata później dołączył do grona streamerów. Poza komputerami najchętniej podróżuje po świecie z kamerą w ręce.

https://www.facebook.com/soushibo

 
 
 

TEAM NVIDIA CHALLENGE

Raz w miesiącu stream specjalny – TEAM NVIDIA POLAND CHALLENGE. Fani zespołu będą mieli okazję zagrać razem z nim.
Zwycięzcy otrzymają ciekawe nagrody.

Team NVIDIA Poland Challenge