Tegra

  • URZĄDZENIA Z UKŁADEM TEGRA
  • MOBILNE PROCESORY TEGRA
  • MOTORYZACJA
Cechy układu Tegra
Divider

ZYSKAJ NIESAMOWITE MOŻLIWOŚCI GRAFICZNE, OBSŁUGĘ WIELOZADANIOWOŚCI, SIECI, GIER I WIDEO - WSZYSTKO W WERSJI MOBILNEJ

Chcesz dzielić się posiadanymi zasobami z innymi, być podłączonym do
Sieci, grać i oglądać pliki wideo jak w domu – nawet gdy jesteś gdzie indziej.

Wyposażone w układ NVIDIA Tegra telefony, tablety oraz komputery PC z systemem Windows 8 sprawiają, że to wszystko jest możliwe, zapewniając przy tym doskonałą wydajność, która będzie Ci towarzyszyć wszędzie.
Możesz liczyć na błyskawicznie szybkie multimedia, wspaniałą jakość rozgrywki, płynną obsługę wielozadaniowości, wyjątkową wydajność, zdumiewającą żywotność akumulatora oraz doskonałe możliwości
graficzne - wszystko dzięki wynalazcy układu GPU.

GRAFIKA

Ożyw wszystkie swoje aplikacje mobilne dzięki niesamowitym możliwościom graficznym procesora NVIDIA Tegra. Rdzenie graficzne układu Tegra są zaprojektowane pod kątem zapewniania ultrawysokiej i ultrapłynnej wydajności, dostarczając bogate pod względem wizualnym wrażenia zarówno w aplikacjach systemu Windows 8, jak i Android. Wykonuj i udostępniaj perfekcyjne zdjęcia, graj w najnowsze gry mobilne w konsolowej jakości, strumieniuj pliki wideo z Sieci, a także edytuj i oglądaj swoje ulubione pliki wideo oraz filmy w jakości HD - zawsze płynnie, gdziekolwiek jesteś.

Poznaj wszystkie korzyści, które zapewniają procesory NVIDIA Tegra:

WIELOZADANIOWOŚĆ

Po co zabierać ze sobą telefon, tablet, lub komputer PC z systemem Windows 8, jeśli nie są w stanie za Tobą nadążyć? Pracuj ze swoimi aplikacjami efektywnie, dzięki mocy procesora Tegra. Twórz dokumenty sprawdzając pocztę elektroniczną, przeglądając Sieć lub oglądając wideo. Bądź też pobieraj muzykę dzieląc się jednocześnie zdjęciami lub prowadząc wideo rozmowę. Możesz robić to wszystko naraz bez żadnych przeszkód – bez względu na to czy podróżujesz, jesteś w drodze do pracy, czy relaksujesz się na kanapie.

PRZEGLĄDANIE SIECI

Kochasz surfować po Sieci, ale nie znosisz czekania? Dzięki mocy obliczeniowej urządzeń wyposażonych w układ Tegra 3, będziesz mógł cieszyć się szybkim przeglądaniem Sieci i najwyższej jakości grafiką. Błyskawicznie uruchom, przeglądaj, połącz się i strumieniuj pliki za pośrednictwem serwisów Facebook, Pandora oraz YouTube. Możesz też zrelaksować się przeglądając ulubione aplikacje i serwisy o sporcie, wydarzeniach i podróżach ciesząc się niczym niezakłóconym, płynnym strumieniowanym wideo i przeglądaniem zdjęć.

GAMING

Zyskaj dostęp do emocjonujących wyścigów, strzelanin, gier sportowych i RPG – gdziekolwiek jesteś. Procesory Tegra cechują się niesamowitymi możliwościami graficznymi w grach mobilnych, rzucając Cię w centrum akcji z hiperrealistyczną rozgrywką. Szukasz pełni wrażeń rodem z konsoli do gier? Po prostu, podłącz swój bezprzewodowy kontroler* i zacznij grać. Na niektórych urządzeniach możesz nawet grać w swoje ulubione tytuły w stereoskopowym 3D.

TEGRAZONE

Pobierz aplikację TegraZone™ na swój telefon, tablet lub komputer PC z systemem Widnows 8 i zyskaj dostęp do wszystkich najnowszych gier zoptymalizowanych pod kątem układu Tegra, przeznaczonych zarówno dla urządzeń z systemem Windows 8, jak i Android. Albo wejdź na stronę TegraZone, by zyskać dostęp do gier, wiadomości i recenzji. To wszystko czego Ci potrzeba do mobilnej rozgrywki – zebrane w jednym miejscu.

TegraZone

TegraZone App on Google play

WIDEO HD

Dzięki mocy obliczeniowej układu Tegra, możesz cieszyć się osobistym, mobilnym kinem, które możesz zabrać ze sobą wszędzie. Usiądź wygodnie i ciesz się ulubionymi filmami w pełnej jakości HD, które możesz obejrzeć na pojedynczym naładowaniu akumulatora*. Odtwarzaj swoje pliki wideo bez przeszkód na swoim urządzeniu, bądź też przenieś je na duży ekran podłączając urządzenie do telewizora 1080p HD. Procesory Tegra dają Ci miejsce w pierwszym rzędzie na seans w jakości HD – gdziekolwiek zechcesz.

* Możliwości są uzależnione od urządzenia i oprogramowania.

 
Informacje o produkcie

Przegląd produktów Tegra
Cechy układu Tegra
Urządzenia z układem Tegra
Superukład Tegra (procesory Tegra)

Showcase TegraZone

Tegra Zone
Najlepsze gry dla systemu Android
Pobierz aplikację Tegra Zone
Strefa programistów Tegra

Procesory Tegra

Tegra X1
Tegra K1
Tegra 4
Tegra 3
Tegra 2
Publikacje i raporty na
temat układów Tegra

Powiązane produkty

Motoryzacja
Zintegrowane systemy
komputerowe

NVIDIA Jetson TK1

Znajdź nas Online

NVIDIA Blog Blog NVIDIA

Facebook Facebook

Twitter Twitter

Twitch Twitch

YouTube YouTube