Tesla

DLACZEGO TESLA?
Zaufaj najbardziej zaawansowanym na świecie
jednostkom GPU dla centrum danych
DLACZEGO TESLA? - Zaufaj najbardziej zaawansowanym na świecie jednostkom GPU dla centrum danych
 

AKCELERATORY GPU TESLA DO SERWERÓW

Akceleruj swe najbardziej wymagające zadania z dziedziny HPC i obliczeń hiperskalowych przy użyciu akceleratorów GPU NVIDIA® Tesla®. Analitycy danych i naukowcy mogą teraz przetwarzać petabajty danych o rząd wielkości szybciej niż w przypadku tradycyjnych jednostek CPU w aplikacjach z różnych dziedzin, od poszukiwań surowców energetycznych po głębokie uczenie. Co więcej, akceleratory Tesla zapewniają moc potrzebną do przeprowadzania bardziej skomplikowanych symulacji, szybciej niż było to możliwe do tej pory. Akceleratory Tesla są dla firm wdrażających rozwiązania VDI idealnym środkiem akceleracji środowisk pulpitów wirtualnych dla każdego użytkownika, gdziekolwiek się znajduje.

Tesla K80

 

NVIDIA Tesla K80 Accelerator Performance

CPU: 12 rdzeni, E5-2697v2 @ 2,70 GHz. 64 GB pamięci systemowej, CentOS 6.2. GPU: Pojedyncza karta Tesla K80 z włączoną technologią Boost lub pojedyncza karta Tesla K80 z włączoną technologią Boost

 

Akceleruj swe centrum danych odpowiednią jednostką GPU Tesla

 

SZTUCZNA INTELIGENCJA

Tesla P100

Produktywność analityków danych zależy od skracania czasu potrzebnego do uczenia coraz bardziej złożonych modeli. Serwery napędzane rozwiązaniami Tesla P100 wykorzystują wydajność nowej architektury NVIDIA Pascal, aby skrócić proces uczenia w głębokim uczeniu z lat do dni.

Tesla P4 i P40

Kartę Tesla P40 zbudowano specjalnie pod kątem zapewnienia maksymalnej przepustowości gwałtownie rosnącym ilościom danych. Ultraefektywną kartę Tesla P4 zaprojektowano w celu akceleracji zadań wnioskowania dla dowolnych serwerów skalowanych poziomo.

 

HIPERSKALA

Tesla P100

Akcelerator GPU NVIDIA Tesla P100 to najbardziej zaawansowana na świecie jednostka GPU dla centrów danych, jaką dotychczas stworzono, zaprojektowana z myślą o zwiększeniu przepustowości i zmniejszeniu kosztów w centrach danych HPC.

Tesla K80

Karta NVIDIA Tesla K80 to najpopularniejsza jednostka GPU dla centrów danych, jaką dotychczas stworzono, która akceleruje ponad 400 aplikacji z dziedziny HPC i większość głównych platform głębokiego uczenia.

 

WIRTUALIZACJA KLASY ENTERPRISE

Tesla M6

Jednostkę GPU Tesla M6 dla centrów danych zaprojektowano specjalnie pod kątem centrów danych, które zajmują się wirtualizacją zadań graficznych zdalnych pulpitów. Dowiedz się więcej na temat technologii GRID.

Tesla M60

Kartę Tesla M6 zaprojektowano specjalnie pod kątem centrów danych, które zajmują się wirtualizacją zadań graficznych zdalnych pulpitów. Dowiedz się więcej na temat technologii GRID.

 

Rozwiązania platformy Tesla dla menedżerów IT

Niektóre z największych na świecie centrów danych wykorzystują akceleratory Tesla, aby zapewnić niespotykaną przepustowość systemu. Platforma Tesla obsługuje będące standardem w branży aplikacje i narzędzia do zarządzania systemem, co ułatwia menedżerom działów IT, jak nigdy wcześniej, maksymalizowanie czasu bezawaryjnej pracy i wydajności systemów. Dowiedz się więcej >WSPARCIE SERWISOWE

Baza wiedzy

Nasza baza wiedzy jest dostępna online 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok. Zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz porady dotyczące najczęściej występujących problemów.

Fora użytkowników

Prowadź dyskusje o produktach Tesla, rozmawiaj na temat tworzenia oprogramowania wykorzystującego CUDA, poruszaj interesujące kwestie oraz wymieniaj się poradami i rozwiązaniami z innymi użytkownikami produktów NVIDIA Tesla Fora dyskusyjne związane z obliczeniami na GPU.

W sprawach dotyczących zgłoszeń RMA

W sprawach dotyczących zgłoszeń RMA, wymian sprzętu i kwestii gwarancyjnych dotyczących posiadanego przez Ciebie produktu wykorzystującego rozwiązania NVIDIA, prosimy kontaktować się z jego producentem OEM lub sprzedawcą.

 
 
 
 
CUDA i obliczenia na GPU

Czym są obliczenia na GPU?
Fakty związane z obliczeniami
na układach GPU

Programowanie układów GPU
Architektura GPU Kepler
Obliczenia w chmurze
z użyciem GPU

Skontaktuj się z name

Czym jest CUDA?
Witryna CUDA
Szkolenia CUDA
Szkolenia CUDA
Centra szkoleniowe CUDA

Aplikacje wykorzystujące GPU

Aplikacje wykorzystujące GPU Tesla
Dyrektywy GPU OpenACC
Studia przypadku dotyczące
rozwiązań Tesla

Jednostki GPU Tesla dla
serwerów i stacji roboczych

Dlaczego warto wybrać
rozwiązania Tesla

Rozwiązania serwerowe Tesla
Rozwiązania Tesla dla
stacji roboczych

Kup jednostki GPU Tesla

Wiadomości i informacje
dotyczące jednostek Tesla

Materiały informacyjne o
produktach Tesla

Cechy oprogramowania Tesla
Narzędzia programistyczne Tesla
Badania NVIDIA
Powiadomienia Tesla

Znajdź nas Online

NVIDIA Blog Blog NVIDIA

Facebook Facebook

Twitter Twitter

Twitch Twitch

YouTube YouTube