Tesla

DLACZEGO TESLA?
Zaufaj najbardziej zaawansowanym na świecie
jednostkom GPU dla centrum danych
DLACZEGO TESLA? - Zaufaj najbardziej zaawansowanym na świecie jednostkom GPU dla centrum danych
 

JEDNOSTKI GPU TESLA KLASY CENTRUM DANYCH DO SERWERÓW

Akceleruj swe najbardziej wymagające zadania z dziedziny HPC i obliczeń hiperskalowych przy użyciu akceleratorów GPU NVIDIA® Tesla®. Analitycy danych i naukowcy mogą teraz przetwarzać petabajty danych o rząd wielkości szybciej niż w przypadku tradycyjnych jednostek CPU w aplikacjach z różnych dziedzin, od poszukiwań surowców energetycznych po głębokie uczenie. Co więcej, akceleratory Tesla zapewniają moc potrzebną do przeprowadzania bardziej skomplikowanych symulacji, szybciej niż było to możliwe do tej pory. Akceleratory Tesla są dla firm wdrażających rozwiązania VDI idealnym środkiem akceleracji środowisk pulpitów wirtualnych dla każdego użytkownika, gdziekolwiek się znajduje.

Tesla K80

 

NVIDIA Tesla K80 Accelerator Performance

CPU: 12 rdzeni, E5-2697v2 @ 2,70 GHz. 64 GB pamięci systemowej, CentOS 6.2. GPU: Pojedyncza karta Tesla K80 z włączoną technologią Boost lub pojedyncza karta Tesla K80 z włączoną technologią Boost

 

Akceleruj swe centrum danych odpowiednią jednostką GPU Tesla

 

SZTUCZNA INTELIGENCJA

Tesla V100

NVIDIA® Tesla® V100 to najbardziej zaawansowana na świecie jednostka GPU dla centrów danych, jaką dotychczas stworzono do akceleracji zadań związanych z SI, obliczeniami HPC i grafiką.

Tesla P4

Kartę Tesla P40 zbudowano specjalnie pod kątem zapewnienia maksymalnej przepustowości gwałtownie rosnącym ilościom danych.

 

HIPERSKALA

Tesla V100

NVIDIA® Tesla® V100 to najbardziej zaawansowana na świecie jednostka GPU dla centrów danych, jaką dotychczas stworzono do akceleracji zadań związanych z SI, obliczeniami HPC i grafiką.

Tesla P100

NVIDIA® Tesla® P100 to pierwsza na świecie jednostka GPU do superkomputerowych centrów danych SI. Zapewnia zunifikowaną platformę do akceleracji zarówno zadań HPC, jak i SI.

 

WIRTUALIZACJA KLASY ENTERPRISE

Tesla P6

Kartę NVIDIA® Tesla® P6 zaprojektowano pod kątem wykorzystania w serwerach kasetowych i obsługuje ona wiele obciążeń centrodanowych, włącznie z głębokim uczeniem, obliczeniami HPC i wirtualizacją zadań graficznych.

Tesla P40

Karta NVIDIA® Tesla® P40 korzysta z wiodącej w branży architektury NVIDIA Pascal zapewniając nawet dwukrotnie wyższą wydajność w profesjonalnych zadaniach graficznych w porównaniu do karty NVIDIA® Tesla® M60.

 

Rozwiązania platformy Tesla dla menedżerów IT

Niektóre z największych na świecie centrów danych wykorzystują akceleratory Tesla, aby zapewnić niespotykaną przepustowość systemu. Platforma Tesla obsługuje będące standardem w branży aplikacje i narzędzia do zarządzania systemem, co ułatwia menedżerom działów IT, jak nigdy wcześniej, maksymalizowanie czasu bezawaryjnej pracy i wydajności systemów. Dowiedz się więcej >WSPARCIE SERWISOWE

Baza wiedzy

Nasza baza wiedzy jest dostępna online 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok. Zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz porady dotyczące najczęściej występujących problemów.

Fora użytkowników

Prowadź dyskusje o produktach Tesla, rozmawiaj na temat tworzenia oprogramowania wykorzystującego CUDA, poruszaj interesujące kwestie oraz wymieniaj się poradami i rozwiązaniami z innymi użytkownikami produktów NVIDIA Tesla Fora dyskusyjne związane z obliczeniami na GPU.

W sprawach dotyczących zgłoszeń RMA

W sprawach dotyczących zgłoszeń RMA, wymian sprzętu i kwestii gwarancyjnych dotyczących posiadanego przez Ciebie produktu wykorzystującego rozwiązania NVIDIA, prosimy kontaktować się z jego producentem OEM lub sprzedawcą.

 
 
 

CERTYFIKOWANE SERWERY Z ROZWIĄZANIAMI TESLA

Zapoznaj się z pełną listą certyfikowanych serwerów z rozwiązaniami NVIDIA Tesla.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

GDZIE KUPIĆ ROZWIĄZANIA TESLA

Znajdź Partnera NVIDIA z dziedziny akcelerowanych obliczeń.

KUP TERAZ

 
 
CUDA i obliczenia na GPU

Czym są obliczenia na GPU?
Fakty związane z obliczeniami
na układach GPU

Programowanie układów GPU
Architektura GPU Kepler
Obliczenia w chmurze
z użyciem GPU

Skontaktuj się z name

Czym jest CUDA?
Witryna CUDA
Szkolenia CUDA
Szkolenia CUDA
Centra szkoleniowe CUDA

Aplikacje wykorzystujące GPU

Aplikacje wykorzystujące GPU Tesla
Dyrektywy GPU OpenACC
Studia przypadku dotyczące
rozwiązań Tesla

Jednostki GPU Tesla dla
serwerów i stacji roboczych

Dlaczego warto wybrać
rozwiązania Tesla

Rozwiązania serwerowe Tesla
Rozwiązania Tesla dla
stacji roboczych

Kup jednostki GPU Tesla

Wiadomości i informacje
dotyczące jednostek Tesla

Materiały informacyjne o
produktach Tesla

Cechy oprogramowania Tesla
Narzędzia programistyczne Tesla
Badania NVIDIA
Powiadomienia Tesla

Znajdź nas Online

NVIDIA Blog Blog NVIDIA

Facebook Facebook

Twitter Twitter

Twitch Twitch

YouTube YouTube