Gry PC

 
 

 
The Evil Within

Wydawca

Bethesda Softworks LLC

Strona internetowa gry

The Evil Within

Gatunek

Akcja

Data wydania

14-10-2014

PEGI 18

Opis

Fabuła

Podczas badania miejsca makabrycznego zbiorowego morderstwa, detektyw Sebastian Castellanos i jego partnerzy natrafiają na tajemniczą i potężną siłę. Jego współpracownicy zostają zabici, a sam Sebastian zostaje zaatakowany i traci przytomność. Budzi się w przerażającym świecie, w którym ohydne kreatury błąkają się wśród umarłych.

Stawiając czoła niewyobrażalnemu terrorowi i walcząc o przetrwanie, Sebastian wyrusza w przerażającą podróż, by odkryć, co kryje się za tą straszną siłą.

The Evil Within™ © 2014 ZeniMax Media Inc. Stworzona we współpracy z Tango Gameworks. The Evil Within, Tango, Tango Gameworks, Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax i powiązane z nimi znaki logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi ZeniMax Media Inc w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wymagania systemowe

Rekomendowane parametry systemowe

System operacyjny 64-bitowy system Windows 7/Windows 8
Procesor i7 wyposażony w przynajmniej 4 rdzenie
Pamięć 4 GB pamięci RAM
Karta graficzna GeForce GTX 670 lub jej odpowiednik wyposażony w 4 GB pamięci VRAM
DirectX wersja 11
Dysk twardy 50 GB dostępnej przestrzeni dyskowej
Informacje dodatkowe Należy zwrócić uwagę, że 50 GB przestrzeni na dysku wymagane jest do instalacji na komputerze PC. Po zakończeniu instalacji, gra zajmować będzie do 41 GB przestrzeni na dysku twardym

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm