Gry PC

 
 

 

Strona internetowa gry

The Gallery – Episode 1: Call of the Starseed

Gatunek

Przygodowe

Tryb jednoosobowy

Tak

Obsługiwane technologie

Opis

Tytuł Gallery to wydawana w postaci epizodów gra fantasy, stworzona pod kątem rzeczywistości wirtualnej oraz inspirowana mrocznymi filmami fantasy z lat 80-tych.

The Gallery – EP1: Call of the Starseed

Dziwna wiadomość pozostawiona przez Twoją złośliwą siostrę bliźniaczkę, Elsie, zabierze Cię w tajemniczą podróż, pełną dziwacznych postaci, groźnych bytów i niezwykle inspirujących przygód. Towarzyszyć Ci będzie pomocny, choć niezrównoważony Profesor, który może skrywać swoje własne tajemnice. Poszukiwania Elsie doprowadzą Cię do kosmicznej maszyny o niezwykłej mocy i wystawią na próbę Twoją silną wolę w konfrontacji z tajemniczą postacią zamieszkującą machinę.

  • Wkrocz do nowego świata i odkrywaj skomplikowane detale; zbadaj z każdej strony wszystkie zakamarki.
  • Ciesz się obsługą ruchów dłoni w zakresie 360 stopni i wejdź w interakcję z rzeczywistością wirtualną w przełomowej grze, zaprojektowanej specjalnie pod kątem tego nowego medium.
  • Poruszaj się, siadaj, wstawaj, chodź i czołgaj się we wciągającym środowisku z 360-stopniowym polem widzenia; rzeczywistość wirtualna typu room-scale.
  • Przemierzaj tajemnicze środowiska bez żadnych nieprzyjemnych dolegliwości, korzystając z naszego dynamicznie skalowalnego systemu BLINK Locomotion System.
  • Najnowocześniejsze udźwiękowienie oraz porywająca ścieżka dźwiękowa autorstwa nagradzanego kompozytora Jeremy'ego Soule'a.
  • Rozpal na nowo swoją miłość do przygody dzięki klasycznej narracji inspirowanej mrocznymi filmami fantasy z lat 80-tych.

Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

System operacyjny Windows 7
Procesor Intel Core i5-4590
Pamięć 8 GB pamięci RAM
Karta graficzna GeForce GTX 970
DirectX wersja 11

Rekomendowane parametry systemowe

System operacyjny Windows 7
Procesor Intel Core i7
Pamięć 16 GB pamięci RAM
Karta graficzna GeForce GTX 980
DirectX wersja 11

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm