Gry PC

 
 

 

Strona internetowa gry

The Unspoken

Gatunek

Akcja

Data wydania

06-12-2016

Tryb wieloosobowy

Tak

Opis

Opanuj tajemną sztukę rzucania zaklęć. Doświadczone studio Insomniac Games prezentuje tytuł The Unspoken - stworzoną z myślą o rzeczywistości wirtualnej i zapewniającą obsługę kontrolerów Oculus Touch grę akcji, która przeniesie graczy do sekretnego świata zaklęć i magicznych pojedynków. Manipuluj swoim otoczeniem dzięki potężnym magicznym siłom, którymi władasz. Przyzywaj gołymi rękoma niezwykłe kreatury i zdobywaj coraz wyższą pozycję w szeregach miejskiego kręgu magów.

Magia istnieje naprawdę. Ci, którzy ją opanowali, czają się w zakamarkach miasta. Pojedynki rozgrywane są w ukrytych obszarach miasta. Każdy z nich oferuje różne elementy, które można niszczyć, a także odmienne właściwości magiczne: to połączenie akcji z gier bitewnych oraz dynamicznych aren walki znanych ze strzelanek.

Magowie kierują się kodeksem, według którego pojedynki są rzeczą świętą, nadzorowaną przez siłę tak wielką i pradawną, że jej imię pozostaje niewypowiedziane. Czy pozwolisz, aby ten świat Cię zdemoralizował? A może poznasz jego sekrety i staniesz się niezwyciężonym arcymagiem?


Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

System operacyjny Windows 7+
Procesor Intel Core i5 6400
Pamięć 8 GB pamięci RAM
Karta graficzna GeForce GTX 960

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm