Gry PC

 
 

 

Strona internetowa gry

Thunderbird: The Legend Begins

Gatunek

Akcja
Przygodowe

Data wydania

28-03-2016

Tryb jednoosobowy

Tak

Obsługiwane technologie

Opis

Tytuł Thunderbird to nagradzana przygodowa seria gier w rzeczywistości wirtualnej, która przeniesie Cię do świata pełnego cudów, gdzie mity i legendy budzą się do życia na Twoich oczach.

Pełna opartych na zasadach fizyki interaktywnych łamigłówek, ta niesamowita przygoda rozwija się za każdym razem, gdy podejmujesz jakiekolwiek działanie. Będzie Cię wciągać coraz głębiej do serca starożytnego królestwa, gdzie ostatecznie spotkasz się z legendarnym Thunderbirdem.

Opracowana przez jednego z twórców bestsellerowej gry z 1997 roku, Riven: The Sequel to Myst, gra Thunderbird łączy w sobie kluczowe elementy klasycznych gier przygodowych z technologią kolejnej generacji, by zapewnić niezrównane uczucie "zanurzenia w świecie gry", olśniewającą głębię efektów graficznych oraz poczucie realizmu, jakie nigdy wcześniej nie było możliwe.

Utrzymana w duchu filmów, takich jak Indiana Jones, gra Thunderbird stanowi interaktywną przygodę, podczas której dominować będą motywy eksploracji i odkrywania. Wyraźna atmosfera tajemnicy oraz przyjemność odkrywania sprawiają, że tytuł Thunderbird oferuje jedne z najbardziej wciągających wrażeń dla prawdziwych łowców przygód.

Czerpiąc inspiracje z kultur wschodnich i zachodnich, gra Thunderbird oferuje zarówno elementy klasyczne, jak i współczesne, łącząc naukę z magią oraz logikę z mitologią, by oferować atrakcyjne doznania graczom ze wszystkich przedziałów wiekowych.

Room Scale Mode

Zaprojektowana od podstaw pod kątem rzeczywistości wirtualnej typu room-scale, gra Thunderbird zapewnia obsługę naturalnych ruchów podczas nawigacji i interakcji, dzięki czemu możesz swobodnie przemieszczać się po świecie gry, wykorzystując swoje dłonie do interakcji z obiektami - dokładnie tak, jak w prawdziwym życiu.

Taka swoboda ruchów eliminuje wszelkie prawdopodobieństwo wystąpienia nieprzyjemnych dolegliwości i oferuje jak dotąd najbardziej wciągające doznania w rzeczywistości wirtualnej.

Standing Mode

Dzięki naszemu sprytnemu systemowi teleportacji Telepad, użytkownicy posiadający ograniczoną przestrzeń do gry mogą cieszyć się pełnią wrażeń w grze Thunderbird, bez jakichkolwiek dolegliwości związanych z korzystaniem z urządzeń VR.

Pierwszy epizod z serii, tytuł Thunderbird: The Legend Begins, będzie miał swoją premierę latem 2016 na urządzeniu HTC Vive.

Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

System operacyjny Windows 7
Procesor czterordzeniowy procesor taktowany częstotliwością 3,0 GHz
Pamięć 2 GB pamięci RAM
Karta graficzna GeForce GTX 970
Pamięć 2 GB dostępnej przestrzeni dyskowej
DirectX wersja 9.0
Informacje dodatkowe zaprojektowana pod kątem układu GTX 970 lub modeli wyższych

Rekomendowane parametry systemowe

System operacyjny Windows 7
Procesor czterordzeniowy procesor taktowany częstotliwością 3,5 GHz
Pamięć 4 GB pamięci RAM
Karta graficzna GeForce GTX 980
Pamięć 2 GB dostępnej przestrzeni dyskowej
DirectX wersja 11
Informacje dodatkowe zaprojektowana pod kątem układu GTX 970 lub modeli wyższych

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm