Gry PC

 
 

 
Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Strona internetowa gry

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Gatunek

FPS
Online Multiplayer

Data wydania

01-12-2015

PEGI 18

Opis

Tytuł Tom Clancy's Rainbow Six® Siege to najnowsza odsłona docenianej serii gier FPS, stworzona przez cieszące się uznaniem studio Ubisoft Montreal dla najnowszej generacji domowych konsol i komputerów PC.

Gra reprezentuje nowe, ekscytujące podejście do gatunku FPS, w którym centrum akcji stanowią taktyczne walki i destrukcja. W grze Rainbow Six Siege, dowódcy jednostek antyterrorystycznych dowodzą swoimi drużynami podczas dynamicznych i ociekających adrenaliną walk, w których sukces osiąga się dzięki mądremu przygotowaniu i strategicznej improwizacji.


GŁÓWNE CECHY GRY:

DOSKONAŁY KLIMAT STRZELANEK

  • Tryb wieloosobowy (PvP): Dwie drużyny, na które składa się po pięciu antyterrorystów, walczą ze sobą podczas wieloosobowych potyczek, próbując zabezpieczyć cel.
  • Polowanie na terrorystów (PvE): Od jednego do pięciu antyterrorystów współpracuje ze sobą, by wyeliminować przeciwnika kierowanego sztuczną inteligencją podczas zróżnicowanych operacji. Gracz(e) będzie mógł wypracować swoją własną taktykę dzięki wielu kombinacjom antyterrorystów oraz trybów gry.
  • Misje: Ustalone scenariusze wprowadzają gracza w fabułę i mechanikę gry Siege i są specjalnie zaprojektowane, by można je było realizować zarówno w pojedynkę jako Samotny Wilk, jak i w kooperacji z nawet czterema znajomymi.
 

ROZGRYWKA W TYTULE SIEGE

Tytuł Siege oferuje całkowicie nową rozgrywkę ukazującą realia pracy agentów antyterrorystycznych na całym świecie: intensywne i asymetryczne walki w terenie zamkniętym pomiędzy jednostkami atakującymi i odpierającymi atak.
Obrońcy mają możliwość przekształcania swojego otoczenia w twierdzę; mogą tworzyć pułapki, fortyfikacje i systemy obronne, które uniemożliwią atakującym przełamanie obrony.
Aby sprostać temu wyzwaniu, napastnicy mają teraz znacznie większą swobodę, nieosiągalną we wcześniejszych odsłonach gry Rainbow Six. Dzięki mapom taktycznym, dronom obserwacyjnym i całkowicie nowemu systemowi wspinaczki, mają oni więcej możliwości niż kiedykolwiek wcześniej. Planuj, atakuj i rozwiązuj sytuacje.

AGENCI ANTYTERRORYSTYCZNI

Unikalne jednostki posiadają unikalne umiejętności. Reprezentując najlepsze jednostki antyterrorystyczne na świecie, specjaliści ci pełnią swoje funkcje z brutalną skutecznością i odgrywają kluczowe role w swoich zespołach zadaniowych.

DESTRUKCJA JAKO NARZĘDZIE

Destrukcja to sedno rozgrywki w tytule Siege. Ściany mogą być burzone, by utworzyć nowe linie ognia, a sufity i podłogi można niszczyć, tworząc nowe punkty dostępu. Destrukcja jest ważna, a opanowanie tej sztuki często jest kluczem do zwycięstwa.

POLOWANIE NA TERRORYSTÓW

Długo wyczekiwany powrót trybu Terrorist Hunt (TerroHunt) wprowadza nowego przeciwnika do świata gry Rainbow Six, grupę terrorystyczną Białe Maski. W trybie TerroHunt możesz uczestniczyć sam lub z maksymalnie czterema innymi graczami. Będziesz miał do czynienia z niebezpiecznymi sytuacjami i wymagającymi wyzwaniami, a zaawansowani przeciwnicy będą czaić się za każdym rogiem. "Siege Generator" łączy i dopasowuje zmienne, by stworzyć unikalne misje TerroHunt - od trybu, mapy i pory dnia po lokacje i ustawienia fortyfikacji.

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm