Gry PC

 
 

 

Strona internetowa gry

Triad Wars

Gatunek

Akcja
Przygodowe

Opis

WKROCZ DO PODZIEMNEGO ŚWIATA

Witamy w grze Triad Wars firmy United Front Games - do swojej dyspozycji masz elektryzujący, otwarty świat osadzony w realiach podziemnego kręgu przestępczego Hong Kongu, w którym nagrodę stanowi władza, bogactwo i wpływy. Zbrodnia popłaca. Rozwijaj zatem swoje kryminalne imperium i walcz o pozycję w hierarchii, by zostać Głową Smoka - najważniejszą i najpotężniejszą osobą w Triadach!

Gra dostępna jest za darmo. Zbrodnia nigdy nie była łatwiej dostępna, na co więc czekasz?

GŁÓWNE CECHY GRY:

SPEKTAKULARNY I OTWARTY ŚWIAT GRY
Oparta na autorskim silniku 3D firmy United Front Games, gra Triad Wars oferuje spektakularną grafikę, która ożywia niesamowity i dynamiczny świat Hong Kongu. Podziwiaj olśniewające wschody słońca oraz neony oświetlające wysokie wieżowce w centrum miasta i brudne slumsy. Podobnie, jak prawdziwe miasto Hong Kong, świat gry Triad Wars nigdy nie śpi, "żyjąc" nieustannie w chmurze. Nawet w trybie offline, Twoje przestępcze imperium wciąż żyje i może być celem ataków innych graczy. Niezależnie od tego, gdzie rozpoczniesz budowę swojego imperium, koniecznie musisz zobaczyć tę grę.

STWÓRZ SWOJĄ POSTAĆ I ZBUDUJ SWÓJ GANG
Stwórz swoją postać i poprowadź swój własny gang Triad. Będziesz zarządzał ofensywnymi i defensywnymi akcjami swojego gangu, a czasami będziesz musiał ubrudzić sobie ręce, by wykonać zadanie tak, jak należy. Sam wybierz swoją drogę na szczyt. Twój bohater jest stworzony przez Ciebie i reprezentuje Twój styl walki. Zbuduj potęgę swojego bohatera dzięki rozbudowanym drzewkom talentów, umiejętności i ulepszeń! Możesz zostać błyskawicznie szybkim zabijaką lub doskonałym strzelcem, a jedynym, co ograniczać Cię będzie w walce z gangami Hong Kongu, jest Twoja wyobraźnia.

ZAWŁADNIJ ULICAMI, ZNISZCZ PRZECIWNIKÓW I PRZEJMIJ ICH TERYTORIA
Aby rozwijać swoje przestępcze imperium, będziesz musiał wyjść na ulice Hong Kongu i walczyć z rywalami. Weź udział w szalonej strzelaninie na autostradzie, jadąc ponad 200 km/h i unikając nadjeżdżających samochodów w deszczu pocisków z karabinu maszynowego. Wychyl się przez okno samochodu i strzel do swoich rywali, by zakończyć misję eksplozją po uderzeniu przeciwnika w wielką cysternę. Po wyeliminowaniu przeciwników, skup się na przejęciu ich terytoriów, by zagarnąć ich źródła dochodów i rozwijać swoją organizację przestępczą. Ostrzegamy - przejmowanie terytoriów wroga jest ryzykownym zajęciem, zatem zachowaj zdrowy rozsądek i przesłuchaj najpierw tajnych informatorów, aby zdobyć cenne informacje na temat gangu i jego struktur obronnych.

ROZWIJAJ SWOJE IMPERIUM ZDOBYWAJĄC ŁUPY, POJAZDY I "KORZYŚCI"
Podziemny świat Triad działa w oparciu o system korzyści. W grze Triad Wars jest on reprezentowany przez zestaw kart do zebrania, które otrzymujesz za swoją działalność przestępczą. Im bardziej ryzykowna jest operacja, tym wyższą nagrodę otrzymujesz. Zbieraj karty, by odblokować różne rodzaje broni, umiejętności i systemów obronnych dla swojego terytorium. System korzyści pozwala Ci dostosować rozgrywkę do swojego stylu gry.

POŁĄCZENIE SZTUK WALKI WRĘCZ Z DYNAMICZNYMI STRZELANINAMI
Aby zostać Głową Smoka, będziesz musiał rywalizować z innymi gangami i ich przywódcami. Wybieraj i personalizuj swoje unikalne umiejętności walki wręcz. Pokonaj przeciwników przy użyciu brutalnych ataków kombo i spektakularnych przejęć wrogich terytoriów. Dostępnych jest ponadto ponad 3000 różnych rodzajów broni, w tym tasaki, miecze i strzelby!

PODEJMOWANE PRZEZ CIEBIE DECYZJE KSZTAŁTUJĄ TWOJE PRZESTĘPCZE IMPERIUM
W grze Triad Wars nie ma dwóch takich samych organizacji przestępczych. Tytuł Triad Wars w unikalny sposób pozwala Wam rozwijać swoje imperium w otwartym świecie gry. Każda uliczna strzelanina, przekręt i nalot pozwoli Wam w zauważalny sposób wzmocnić swoją organizację. Zbuduj i wzmocnij swoją rezydencję, ścigaj się egzotycznymi supersamochodami - droga do władzy stoi przed Tobą otworem.

"ŻYWY" ŚWIAT, KTÓRY STALE SIĘ ROZWIJA I ROŚNIE
Pełen rozbudowanych misji, zadań, osiągnięć i przedmiotów do zebrania - świat gry Triad Wars z miesiąca na miesiąc rozwija się wraz z graczami, a nowe ekscytujące misje i zadania są regularnie dodawane bez żadnych opłat. Na co jeszcze czekasz? Już teraz graj za darmo.

Triad Wars
Gra dostępna za darmo.
Zbrodnie nigdy nie była łatwiej dostępna -
na co więc czekasz?
WKROCZ DO PODZIEMNEGO ŚWIATA!

 

Wymagania systemowe

Minimalne wymagania systemowe

System operacyjny Microsoft Windows Vista (service pack 2) / Windows 7 / Windows 8 - 64 bitowy
CPU Intel i3 o częstotliwości taktowania zegara 2,4 GHz (lub odpowiednik) - zintegrowany układ graficzny Intel HD 3000 (lub odpowiednik)
Pamięć główna 3GB
Karta graficzna GeForce GTX 260/ATI Radeon HD 7670 lub model wyższy
Pojemność pamięci graficznej 512MB
Wolna przestrzeń na dysku 10 GB

Zalecane parametry systemowe

System operacyjny 64-bitowy system Windows 7 + DirectX 11
CPU czterordzeniowy układ CPU firmy Intel lub AMD
Pamięć główna 4GB
Karta graficzna GeForce GTX 560/ATI Radeon 6950 lub model wyższy
Pojemność pamięci graficznej 1GB
Wolna przestrzeń na dysku 15 GB

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm