SYSTEMY WBUDOWANE

ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE NVIDIA JETSON DLA DRONÓW I BEZZAŁOGOWYCH STATKÓW POWIETRZNYCH
Pomagamy tworzyć inteligentniejsze drony zdolne mierzyć się z wyzwaniami współczesnego świata
Pomagamy tworzyć inteligentniejsze drony zdolne mierzyć się z wyzwaniami współczesnego świata

PRZETWARZANIE DANYCH W CZASIE RZECZYWISTYM W OPARCIU O GŁĘBOKIE UCZENIE

Powstała nowa generacja inteligentniejszych i bardziej zaawansowanych dronów oraz bezzałogowych statków powietrznych (UAV), które wykorzystują potęgę algorytmów głębokiego uczenia, by zrozumieć otaczający je świat i reagować na zmieniające się warunki. Te autonomiczne maszyny oferują nowe ekscytujące możliwości - od usprawniania w czasie rzeczywistym obsługi magazynów i kontrolowania trudno dostępnych linii energetycznych, po pomoc w akcjach poszukiwawczych i ratowniczych w trudnym terenie. To wszystko możliwe jest dzięki platformie NVIDIA® Jetson™.

Z naszego bloga

 
Lotnictwo i robotyka od zawsze były największymi pasjami Marca Gyongyosi'ego

Lotnictwo i robotyka od zawsze były największymi pasjami Marca Gyongyosi'ego

Lotnictwo i robotyka od zawsze były największymi pasjami Marca Gyongyosi'ego. Teraz jest założycielem startupu IFM, który stworzył opartego na platformie Jetson autonomicznego drona. Firma zaczęła od zaprezentowania swojej technologii nawigacji do zamkniętych przestrzeni na konferencji NVIDIA GPU Technology Conference w kwietniu 2016. Teraz wkraczają w wartą 5 miliardów dolarów branżę systemów analitycznych ds. optymalizacji stanów magazynowych.

Przeczytaj więcej

 
 

Poznaj historie sukcesów naszych klientów

Intelligent Flying Machines (IFM)

Intelligent Flying Machines (IFM)

Intelligent Flying Machines (IFM) to firma zajmująca się analizą danych, która wykorzystuje widzenie komputerowe i robotykę do automatyzacji przechwytywania danych. Dzięki wykorzystaniu technologii Jetson, latające roboty firmy IFM są małe, lekkie i wystarczająco zwinne, aby z łatwością przemieszczać się po ciasnych korytarzach i przestrzeniach magazynowych. Możliwości tego starupu są nieograniczone.
Obejrzyj wideo > (04:01)

Aerialtronics

Aerialtronics

Firma Aerialtronics produkuje zaawansowane technologicznie drony na rynek komercyjny, wykorzystując w tym celu platformę Jetson oraz oprogramowanie z dziedziny głębokiego uczenia firmy Neurala. Firma promuje wykorzystywanie w pełni zautomatyzowanych systemów opartych na dronach do takich zadań, jak bezpieczne inspekcje stacji przekaźnikowych telefonii komórkowej, linii energetycznych, turbin wiatrowych i innych elementów infrastruktury.
Obejrzyj wideo > (03:31)

 

NVIDIA JETSON

ZESTAW PROGRAMISTYCZNY JETSON TX1

KUP TERAZ

ZESTAW PROGRAMISTYCZNY JETSON TX2

KUP TERAZ