Gry PC

 
 

 

Gatunek

Akcja

Data wydania

21-06-2016

Tryb jednoosobowy

Tak

PEGI 18

Opis

Tytuł Umbrella Corps to nowa dynamiczna gra TPS, której akcja osadzona została w uniwersum Resident Evil®. Sieciowa rozgrywka będzie obejmować szybkie, intensywne mecze w niewielkich strefach walk inspirowanych kultowymi środowiskami z gry Resident Evil, takimi jak Umbrella Facility. Tytuł Umbrella Corps wykorzystuje silnik Unity stworzony przez firmę Unity Technologies.

Bezwzględny międzynarodowy koncern farmaceutyczny Umbrella Corporation był znany ze swoich eksperymentów genetycznych i prac nad bronią biologiczną, które spowodowały zniszczenia na skalę światową, w tym niesławny incydent w Racoon City. Mimo, że organizacja ta została zamknięta w 2003 roku, jej dziedzictwo w zakresie bio-terroryzmu było kontynuowane. Obecnie, korporacje mające niejasne powiązania z przemysłem broni biologicznej zatrudniły oddziały sił specjalnych, aby toczyć eksperymentalne bitwy z innymi najemnikami w zamkniętych obszarach zakażonych wirusem.

CECHY:

 • Walka przy użyciu broni bliskiego zasięgu - intensywne, szybkie bitwy bez możliwości ukrycia.
 • Dynamiczna strzelanka drużynowa - gracze mogą rywalizować ze sobą w Sieci podczas ociekających adrenaliną starć.
 • Szereg unikalnych opcji walki - rywalizuj w różnych trybach rozgrywki, takich jak tryb One Life Match, w którym gracze mają tylko jedną szansę na rundę, by zgładzić wrogą drużynę.
 • Tryb rozgrywki dla pojedynczego gracza "The Experiment" - gracze doskonalą swoje umiejętności na arenie przypominającej Koloseum w ramach 20 misji o różnych celach.
 • Inspiracje z gry Resident Evil - nowe i odświeżone środowiska, takie jak Umbrella Facility, Village i Tricell HQ pełne są przeciwników, takich jak zombie, Cerbery i Ganado stanowiących dodatkowe zagrożenie lub możliwość.
 • Analogowy system celowania i ukrywania się - elastyczny system oferuje wiele opcji ustawień, aby zapewnić wyższą precyzję strzelania zza osłony.
 • Uzbrojenie oparte na strzelbach i granatach oraz wyspecjalizowany rynsztunek w stylu Resident Evil:
  o Brainer – potężny topór do rozłupywania czaszek
  o Tactical Shield – naramienna osłona umożliwiająca graczom wykorzystywanie zombie, jako osłony
  o Terrain Spikes – kolce na buty do deptania przeciwników
  o Zombie Jammer – urządzenie, które odstrasza zombie, gdy jest włączone

Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

System operacyjny Windows 7+
Procesor Intel Core i3 4160
Pamięć 4 GB pamięci RAM
Karta graficzna GeForce GTX 460 lub model wyższy

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm