Back

Vista – zapewnienie jakości

 
 

NVIDIA angażuje się w zapewnienie obsługi systemu Microsoft Windows Vista w obecnych i poprzednich generacjach procesorów graficznych. Zadowolenie użytkowników w czasie przejścia na system Vista jest dla nas bardzo ważne, zaś rozwój sterowników ma w naszej firmie najwyższy priorytet.

Poniższa lista przedstawia aktualne sterowniki dla Windows Vista wraz z produktami, dla których są przeznaczone:

  1. v169.12 – Beta dla serii GeForce 6, GeForce 7, i GeForce 8
  2. v163.75 - certyfikat WHQL dla serii GeForce 6, GeForce 7, i GeForce 8
  3. v96.85 - Wersja finalna, certyfikat WHQL dla serii GeForce FX
  4. Sterowniki z certyfikatem WHQL dla chipsetów z serii nForce 4, nForce 5 oraz nForce 6 pobrać można z witryny NVIDIA.pl

Jeśli używasz notebooka z procesorem graficznym GeForce Go i szukasz sterownika graficznego dla systemu Windows Vista, prosimy odwiedzić stronę pomocy technicznej producenta notebooka.

Staramy się uzyskać i utrzymać poziom jakości i solidności sterowników, z którego znana jest firma NVIDIA. W nadchodzących tygodniach NVIDIA oraz jej partnerzy wraz z całą branżą będą nadal aktualizować sterowniki dla systemu Windows Vista w celu zapewnienia maksymalnej wydajności w aplikacjach 3D oraz dodania obsługi wszystkich funkcji.

Dla tych z Państwa, którzy korzystają z systemu Windows Vista i napotykają jakiekolwiek problemy, uruchomiliśmy niniejszą stronę, wraz z narzędziem do raportowania błędów, pozwalającym na przesyłanie swoich uwag firmie NVIDIA.

Nasi menedżerowie będą codziennie sprawdzać nadsyłane informacje i kontaktować się z użytkownikami, starając się pomóc im w rozwiązaniu problemów, z którymi mogą się stykać.

Zgłoś problem ze sterownikiem graficznym NVIDIA. . 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn