Visual Computing

Visual Computing
Visual Computing

Najnowocześniejsza technologia, nauka i sztuka

 

Ich możliwości sprawiły, że doskonale sprawdzają się jako narzędzie kreacji, medium twórczej ekspresji oraz platforma rozrywkowa, badawcza i komunikacyjna.

Firma NVIDIA jest światowym liderem technologii obliczeniowych związanych z przetwarzaniem grafiki. Wynaleziony przez nas układ GPU stanowi silnik graficzny nowoczesnych komputerów i znajduje się w sercu naszych produktów i usług. Odgrywa on kluczową rolę w szerokiej gamie zastosowań - od renderowania po samodzielnie jeżdżące samochody. W tej ostatniej dziedzinie pełni on kluczową rolę w zakresie projektowania intuicyjnych cyfrowych interfejsów użytkownika, a także w wykrywaniu, rozpoznawaniu i przetwarzaniu sytuacji na drodze, wspomagając tym samym kierowcę podczas jazdy.

 

Rozwiązania firmy NVIDIA z zakresu technologii obliczeniowych związanych z przetwarzaniem grafiki

Moduł NVIDIA® Tegra® do obliczeń związanych z przetwarzaniem grafiki(VCM)

Ta unikalna platforma pozwala producentom samochodów szybko i w łatwy sposób zintegrować w projektowanych pojazdach najnowszy procesor Tegra w wersji przeznaczonej do zastosowań motoryzacyjnych.

Dowiedz się więcej >

NVIDIA Tegra K1
 
Platforma Quadro do obliczeń związanych z przetwarzaniem grafiki  (VCA)

Platforma Quadro do obliczeń związanych z przetwarzaniem grafiki (VCA)

Podłączone do sieci urządzenie wykorzystujące moc obliczeniową najwydajniejszych układów GPU NVIDIA. Skalowalny, interaktywny, oparty na zasadach fizyki rendering.

Dowiedz się więcej >