Technologie

Rzeczywistość
wirtualna
Rzeczywistość wirtualna
divider

vr-ready-image.jpg

 

 

Bądź "VR Ready" dzięki kartom GeForce® GTX.

Karty graficzne GeForce® GTX to potężna platforma kolejnej generacji, która pozwoli Ci się zanurzyć bez reszty w rzeczywistości wirtualnej. Zestawy i karty ze znakiem "GeForce GTX VR Ready" zagwarantują, że Twoje gry wykorzystujące rzeczywistość wirtualną będą zoptymalizowane z wykorzystaniem najlepszych w swojej klasie jednostek GPU.

Rzeczywistość wirtualna wymaga siedmiokrotnie1 wyższej mocy przetwarzania grafiki niż tradycyjne aplikacje i gry 3D. Zestaw unikalnych rozwiązań NVIDIA - takich jak technika multi-res shading - zapewni Ci niezbędną moc obliczeniową oraz wysoką jakość obrazu i niskie opóźnienie, które będą gwarancją niesamowitych wrażeń w rzeczywistości wirtualnej.

VR READY PCS AND NOTEBOOKS

1Renderowanie obrazu w grze PC w rozdzielczości 1920x1080 przy 30 klatkach na sekundę na pojedynczym ekranie w porównaniu do renderowania z użyciem zestawu VR w rozdzielczości 1680x1512 przy 90 klatkach na sekundę na każdym z dwóch ekranów . Ucz się więcej.

 

VR READY PROGRAM PARTNERS

 
 

© 2016 NVIDIA Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone. NVIDIA, logo NVIDIA i GeForce są znakami towarowymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub w pozostałych państwach. Pozostałe nazwy firm i produktów mogą być znakami towarowymi odpowiednich firm, z którymi są związane.

GeForce GTX