Gry PC

 
 

 

Wydawca

Trion Worlds

Strona internetowa gry

Warface

Gatunek

FPS

Data wydania

21-10-2013

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 16

Opis

Ruszaj na front w grze Warface - całkowicie nowej strzelance od twórców nagradzanych tytułów Far Cry i Crysis. Gra Warface oferuje wciągającą rozgrywkę w trybie kooperacji i współzawodnictwa za pośrednictwem Twojej przeglądarki. Wykorzystuje również technologię silnika CRYENGINE firmy Crytek, by przenieść gatunek free-to-play na wyższy poziom.

Tytuł Warface oferuje zarówno cechy wielkobudżetowych produkcji, jak i natychmiastową dostępność, zapewniając prawdziwie emocjonujące wrażenia w grze free-to-play. Gra oferuje tryby kooperacji i współzawodnictwa, stale aktualizowane uniwersum oraz unikalne klasy żołnierzy; wszystko dostępne dla graczy całkowicie za darmo za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

W grze Warface położono szczególny nacisk na pracę zespołową. Niezależnie od tego, czy będziemy walczyć w trybie kooperacji przeciwko skorumpowanej organizacji militarnej o nazwie "Blackwood", czy staniemy w szranki z innymi graczami w trybie Versus, zawsze będziemy mogli wykorzystać specjalne opcje zespołowe oraz łączyć unikalne właściwości każdej z czterech dostępnych w grze klas. Stań na czele ataku jako strzelec, utrzymuj swoją drużynę przy życiu jako medyk, zajmij się eksplozjami jako saper oraz atakuj z ukrycia jako snajper.

Niezależnie od klasy Twojego żołnierza, gra Warface oferuje pełen zakres opcji udoskonalania broni i przedmiotów. Odblokuj nowe dodatki i zmień swoją broń w całkowicie nową bestię. Dokonuj w locie zmian, adaptując się do sytuacji na polach walki całego globu. Każdy żołnierz ma również możliwość wykonywać specjalne czynności, takie jak przesuwanie, podnoszenie i wyciąganie za nogi sojuszników, którzy zostali ranni w walce.

W misjach kooperacyjnych, gracze będą desantowani w specjalnych punktach, gdzie wspólnymi siłami spróbują wyeliminować siły militarne organizacji Backwood. Te stale aktualizowane misje oferują nowe wyzwania każdego dnia i pozwalają graczom na wzięcie udziału w walce w dowolnej chwili. Nagrody, które można zdobyć w drużynie i samodzielnie, czynią tryb kooperacyjny perfekcyjnym miejscem do doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania profitów.

W grze Warface możesz również stanąć w szranki z innymi graczami we wciągającym trybie Versus. Innowacyjne pomysły i klasyczne tryby składają się na tryb wieloosobowy, który będzie sprawdzianem dla weteranów, dając jednocześnie nowym graczom szansę na chwałę. Zmieniaj w trybie Versus klasę swojej postaci w dowolnym czasie, by wypróbować nowe podejście i ruszaj na front ze swoim unikalnym arsenałem, siejąc postrach wśród wszystkich, którzy wejdą Ci w drogę. Dostępne są następujące tryby rozgrywki: Team Death Match, Free for All, Plant the Bomb, Storm i wiele innych.

Przenosząca wrażenia w grze na wyższy poziom, technologia silnika CRYENGINE® firmy Crytek daje grze Warface solidne atrybuty w kwestii wizualnej i technicznej, pozwalając jej konkurować z największymi tytułami tego gatunku. Jednocześnie wieloletnie doświadczenie twórców i producenta zapewnia szybką i szaloną rozgrywkę FPS.

Wymagania systemowe

Minimalne wymagania systemowe

System operacyjny Windows XP, Vista, 7
CPU Dwurdzeniowy układ CPU firmy Intel lub AMD
RAM 1,5 GB
GPU GeForce8600 GT 256 MB lub AMD Radeon X1950 256 MB
Miejsce na dysku twardym 6 GB wolnego miejsca

Rekomendowane parametry systemowe

System operacyjny Windows XP, Vista, 7
CPU Intel CoreDuo z serii E6 lub Athlon64 X2 6400+
RAM 2 GB
GPU GeForce9600GT 512 MB lub AMD Radeon HD4830 512 MB
Miejsce na dysku twardym 6 GB wolnego miejsca

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm