Gry PC

 
 

 
Warhammer 40,000: Eternal Crusade

Wydawca

Behaviour Interactive

Strona internetowa gry

Warhammer 40,000: Eternal Crusade

Gatunek

MMO
Online Multiplayer
RPG

PEGI 18

Obsługiwane technologie

Opis

Tytuł Warhammer 40,000: Eternal Crusade to przedstawiciel gatunku Massive Combat RPG z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Gracze wybierają jedną z frakcji 41 milenium i walczą z innymi o kontrolę nad otwartym, samowystarczalnym światem. W trakcie zabawy, gracze rywalizują w olbrzymich bitwach o terytoria i opcje personalizacji oraz ulepszania swoich postaci w ramach rozbudowanego systemu zaczerpniętego z wcześniejszych odsłon serii Warhammer 40,000.

System walki w grze Eternal Crusade jest w pełni oparty na akcji - strzelacie i wykonujecie uniki za pomocą przycisku, jednak to czy pocisk trafi w cel lub uda się zablokować atak zależy tylko i wyłącznie od waszych umiejętności. W pełni obsługiwane są również pady do gry. Broń dalekosiężna ma równie istotne znaczenie, co broń biała - podobnie, jak w kultowych bitwach z gry Warhammer 40,000. Walka rozpoczyna się na dużym dystansie z wykorzystaniem strzelb i pojazdów opancerzonych, a następnie przeistacza się w krwawe starcie na miecze, zakończone brutalną egzekucją.

Tytuł Eternal Crusade będzie dostępny w sprzedaży w wersji cyfrowej i oferować będzie opcję free-to-play, którą nazywamy "Free-to-Waaaghh!". Kupując grę otrzymacie do niej dożywotni dostęp bez konieczności wykupywania subskrypcji. Po premierze udostępniane będą różne dodatki oraz sklep, w którym zaopatrzycie się w estetyczne elementy do personalizacji swojego bohatera. Jeśli nie chcesz kupować gry, możesz wypróbować tryb Free-to-Waagh i grać w tytuł Eternal Crusade jako Ork. W przeciwieństwie do wersji premium postaci Orka, niektóre opcje będą zablokowane, jednak będziecie mieli możliwość poruszania się po świecie gry bez ograniczeń oraz walki o chwałę! Jeśli taki model rozgrywki przypadnie wam do gustu ale nie będziecie chcieli płacić za całą grę, brakujące opcje będziecie mogli odblokować dzięki mikropłatnościom.

Wymagania systemowe

Rekomendowane parametry systemowe

Procesor Intel Core i5-750 lub jego odpowiednik
Karta graficzna GeForce GTX 660+ lub jej odpowiednik
Pamięć 8 GB DDR3
Dysk twardy 50 GB wolnej przestrzeni na dysku
System operacyjny 64-bitowe systemy operacyjne(Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, SteamOS, MacOS X 10.9)

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm