Gry PC

 
 

 
Watch Dogs 2

Wydawca

Ubisoft

Gatunek

Akcja
Przygodowe

Data wydania

29-11-2016

Tryb jednoosobowy

Tak

PEGI 18

Opis

W 2016 roku, w niektórych amerykańskich miastach wdrożono zaawansowany miejski system operacyjny, który miał pomóc w tworzeniu bezpieczniejszej i wydajniejszej metropolii. Graj jako Marcus Holloway, genialny młody haker żyjący w miejscu narodzin technologicznej rewolucji - w rejonie zatoki San Francisco. Połącz siły ze znaną grupą hakerską DedSec i ujawniaj ukryte zagrożenia związane z systemem ctOS 2.0, który przez skorumpowane korporacje jest wbrew swoim założeniom wykorzystywany do monitorowania i manipulowania mieszkańcami miasta na masową skalę.

Dysponując umiejętnościami prawdziwego hakera i mając po swojej stronie grupę DedSec, przeprowadź hakerski atak stulecia, zlikwiduj system ctOS 2.0 i przywróć wolność tym, którym się ona należy: ludziom.

Cechy

WITAMY W REJONIE ZATOKI SAN FRANCISCO

Eksploruj olbrzymi i dynamiczny otwarty świat gry, oferujący niewiarygodnie rozbudowane możliwości rozgrywki. Włamuj się do systemów kierowania ruchem drogowym podczas niebezpiecznych pościgów samochodowych po krętych ulicach San Francisco. Przemierzaj dachy budynków w kolorowych i tętniących życiem dzielnicach Oakland oraz infiltruj najnowocześniejsze biura firm z Doliny Krzemowej. Miejsce narodzin rewolucji technologicznej skrywa wiele tajemnic.

HAKERSKIE UMIEJĘTNOŚCI TO TWÓJ ORĘŻ

Włamuj się do miejskiej infrastruktury, do każdego podłączonego urządzenia i wszystkich osobistych baz danych. Przejmuj kontrolę nad dronami, samochodami, dźwigami, robotami ochrony i wieloma innymi urządzeniami. Hakuj zarówno przeciwników, jak i zwykłych przechodniów - manipuluj nimi na różne sposoby, aby inicjować nieprzewidywalne łańcuchy zdarzeń. Możesz hakować każdą osobę, każdy pojazd i każde podłączone do systemu urządzenie.

TY TU RZĄDZISZ

Korzystaj ze swoich umiejętności hakerskich i szpiegowskich, aby ukończyć poszczególne misje bez zabijania przeciwników lub połącz hakowanie ze swoim arsenałem broni i załatw sprawę w nieco bardziej okrutny sposób. Rozwijaj różne umiejętności, aby dostosować je do swojego stylu gry i ulepszaj swoje narzędzia hakerskie - zdalnie sterowane pojazdy, drony, broń drukowaną w 3D i wiele innych.

BEZ PROBLEMU ŁĄCZ SIĘ ZE ZNAJOMYMI

Bądź w łączności ze swoimi znajomymi dzięki całkowicie nowemu systemowi rozgrywki wieloosobowej oferującej tryby kooperacji i "gracz kontra gracz" - a to wszystko we wspólnym, dostępnym dla wszystkich, otwartym świecie gry.

Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

System operacyjny Windows 7+
Procesor Intel Core i5 2,5 GHz
Pamięć 6 GB pamięci RAM
Karta graficzna GeForce GTX 660 wyposażona w 2 GB pamięci VRAM

Zrzuty ekranowe

Watch Dogs 2 Watch Dogs 2 Watch Dogs 2 Watch Dogs 2 Watch Dogs 2
 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm