Gry PC

 
 

 

Strona internetowa gry

Werewolves Within

Gatunek

Przygodowe

Data wydania

06-12-2016

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 7

Opis

Noc zapada w Rzeczywistości irtualnej. Odkryj kto jest kim w tytule Werewolves Within - wieloosobowej grze, która oddaje istotę i klimat gier stołowych w rzeczywistości wirtualnej!

Po kilku atakach, mieszkańcy średniowiecznej wioski Gallowston mają dość. Mając do dyspozycji specjalny przewodnik, gracze zbierają się, aby zdemaskować i wyeliminować wszystkie wilkołaki ukrywające się w wiosce. Gracze wykorzystują poszczególne role i umiejętności, a także siłę perswazji, aby oceniać, wnioskować i wygrać rundę.

Tytuł Werewolves Within to dynamiczna gra dla pięciu-ośmiu graczy, której celem jest odkrycie roli poszczególnych uczestników. Podczas jednej rozgrywki, gracz może być zwykłym mieszkańcem starającym się oczyścić miasteczko z wilkołaków, a kilka minut później może być kłamliwym i zdradliwym wilkołakiem próbującym przetrwać głosowanie. Tytuł Werewolves Within utrzymuje graczy w napięciu, stale kwestionując ich własne osądy i podpuszczając jednych na drugich. Niezależnie od tego, czy wcielisz się w czujnego mieszkańca wioski, czy też w przebiegłego wilkołaka - rozgrywka jest za każdym razem inna.


Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

System operacyjny Windows 8+
Procesor Intel Core i3 6100
Pamięć 8 GB pamięci RAM
Karta graficzna GeForce GTX 960

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm