Windows 7
CharakterystykaUżytkownicy domowiUżytkownicy profesjonalni
 
 
 
Wydobądź z Windows® 7 maksimum
Wydobądź z Windows® 7 maksimum. Procesor graficzny NVIDIA® ION™, NVIDIA® GeForce® lub NVIDIA® Quadro®* w Twoim komputerze PC umożliwi Ci korzystanie ze wszystkich nowych i fascynujących funkcji Windows 7. Układy GPU NVIDIA zapewniają pierwszorzędne, oszałamiające wizualnie doznania na komputerach typu desktop i notebookach. Aby cieszyć się najlepszymi wrażeniami z użytkowania komputera – POSTAW NA NVIDIA™. Windows 7

 
Odkryj Windows 7
For Home   For Professional
UŻYTKOWNICY DOMOWI
Niezależnie od tego czy używasz swojego peceta do poprawiania jakości zdjęć, obrabiania plików wideo, oglądania filmów, grania, czy po prostu oczekujesz szybkiego i wydajnego środowiska pracy, najlepsze wrażenia z pracy w Windows 7 zapewnią Ci procesory graficzne NVIDIA GeForce i ION.
 
UŻYTKOWNICY PROFESJONALNI
Niezależnie od tego czy jesteś projektantem pracującym nad najnowszym modelem samochodu, artystą 3D zaangażowanym w proces produkcji następnego kinowego hitu, czy spekulantem giełdowym na Wall Street, rozwiązania NVIDIA Quadro stanowią dla Windows 7 platformę o niezrównanej mocy i wydajności oraz stabilności, na której możesz polegać.

„Spodziewamy się, że Windows 7, w połączeniu z technologiami graficznymi firmy NVIDIA, zapewni wydajność, której oczekują klienci obu firm. Technologie graficzne firmy NVIDIA pozwalają aplikacjom na wykorzystanie graficznych możliwości Windows 7, takich jak manipulowanie zdjęciami, filmami wideo i trójwymiarową grafiką. Dzięki doświadczeniu firmy NVIDIA w dziedzinie obliczeń wizualnych, stała się ona jednym z głównych współpracowników w procesie tworzenia systemu Windows 7”.

Mike Nash
Corporate Vice President of Windows Product Management
Microsoft Corporation*Pełna lista obsługiwanych układów GPU jest dostępna pod adresem //www.nvidia.pl/object/windows_7_solutions_pl.html.

Terminator® StudioCanal S.A. Salvation™ T Asset Acquisition Company, LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn