Gry PC

 
 

 
Wolfenstein®: The Old Blood™

Wydawca

Bethesda Softworks

Strona internetowa gry

Wolfenstein®: The Old Blood™

Gatunek

Akcja
Przygodowe
FPS

Data wydania

05-05-2015

PEGI 18

Obsługiwane technologie

Opis

Jest rok 1946, a naziści są bliscy wygrania II Wojny Światowej. Chcąc przechylić szalę na korzyść aliantów, BJ. Blazkowicz musi wyruszyć na niezwykłą, dwuczęściową misję w Bawarii...

Część pierwsza – Rudi Jäger i legowisko wilków – pozwoli B.J. Blazkowiczowi zmierzyć się z fanatycznym naczelnikiem więzienia w trakcie próby włamania na zamek Wolfenstein i wykradnięcia współrzędnych ośrodka generała Trupiej Główki. W części drugiej – Mroczne sekrety Helgi von Schabbs – w poszukiwaniu współrzędnych nasz bohater przybywa do miasta Wulfburg, gdzie nazistowska archeolog wykopuje tajemnicze artefakty, mogące uwolnić mroczną, starożytną moc.

Akcja!

Ciesz się wciągającą mechaniką walki z widokiem z perspektywy pierwszej osoby od studia MachineGames. Korzystaj z całkowicie nowych, inspirowanych nazistowskim orężem rodzajów broni, takich jak karabin samopowtarzalny, shotgun 1946 i granatnik Kampfpistole. Uwolnij swój potencjał z nowym zestawem ulepszeń, które zapewnią dużą dawkę adrenaliny i sprawdzą się podczas ataków z ukrycia.

Przygoda!

Przemierzaj zapierające dech w piersiach lokacje, takie jak niemieckie wsie, rozległe doliny przeplatane kolejkami linowymi i mostami, upiorne katakumby, a także kultowy Zamek Wolfenstein. Użyj metalowych rur i umiejętności wspinania po ścianach podczas poruszania się po świecie gry.

Terror!

Staw czoła nowym złoczyńcom i przeciwnikom, w tym legionom Superżołnierzy, elitarnym oddziałom uderzeniowym, dronom oraz najmroczniejszym i najbardziej przerażającym wytworom nazistów.

Wymagania systemowe

Minimalne wymagania systemowe

System operacyjny 64-bitowy system Windows 7/Windows 8
Procesor Intel Core i5-2500 @ 3,3 GHz / AMD FX-8320 @ 3,5 GHz
Pamięć 4 GB pamięci RAM
Karta graficzna GeForce GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1 GB VRAM)
Dysk twardy 38 GB dostępnej przestrzeni dyskowej

Zalecane parametry systemowe

System operacyjny 64-bitowy system Windows 7/Windows 8
Procesor Intel Core i7 / AMD FX-8350
Pamięć 8 GB pamięci RAM
Karta graficzna GeForce GTX 660 / AMD Radeon™ R9 280 (3 GB pamięci VRAM lub więcej)
Dysk twardy 38 GB dostępnej przestrzeni dyskowej

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm