Gry PC

 
 

 
World of WarCraft: Warlords of Draenor

Wydawca

Blizzard

Strona internetowa gry

World of WarCraft: Warlords of Draenor

Gatunek

MMO
RPG

Data wydania

13-11-2014

PEGI 12

Opis

Nastała era Starej Hordy, wykutej za pomocą stali, a nie piekielnej krwi. Żelazna Horda, unia wielkich orczych klanów, wstrząsa całym Draenorem za pomocą straszliwych machin wojennych. Azeroth będzie następny. Niezliczone światy - później.

W tym przełomowym momencie musisz podjąć desperacki rajd do Draenoru - dzikiej ojczyzny orków i przybranego domu stoickich draenei Twoimi sojusznikami są legendarni wojownicy; Twoja forteca stanowi przyczółek na obcej ziemi. Poprowadź armie jednego świata przeciwko drugiemu...zanim przyszłość zostanie zakłócona.

Kluczowe cechy

Nowe modele postaci
Odrodzenie bohaterów. W dodatku Warlords of Draenor, klasyczne rasy ze świata Warcraft otrzymują nowe, bardziej szczegółowe animacje i nowe efekty wizualne, które odzwierciedlają duszę oryginalnych modeli: zęby, kości, brody i wiele innych. Oczekuj niesamowitej akcji. Bądź gotów na niesamowitą akcję

Aktualizacja postaci do poziomu 90
Powstańcie bohaterowie. W opozycji do Żelaznej Hordy stoją bohaterowie Azeroth - w najwyższej formie, jaka zawsze była im przeznaczona. Nawet jeśli jesteś nowy lub powracasz do gry po dłuższej przerwie, dodatek Warlords umożliwia CI aktualizację jednej ze swoich postaci do 90 poziomu i doszlifowanie swoich nowych umiejętności przed wkroczeniem do krainy Draenor. Będziesz zatem mógł natychmiast dołączyć do wielkiej bitwy. Wybierz rasy i klasy, które zawsze chciałeś wypróbować, stań do bitwy u boku swoich znajomych i zajmij miejsce wśród najlepszych ze świata Warcraft.

Garnizony
Przejmij kontrolę nad krainą Draenor. Aby wyjść na przeciw największej armii w historii Draenor, będziesz potrzebował własnej fortecy i wojska. Zbuduj potężny garnizon: solidną bazę wpisującą się w krajobraz świata, a nie ukryte miejsce ulokowane z dala od miejsca akcji. Personalizuj go przy pomocy wyspecjalizowanych budowli, takich jak gospodarstwa, stajnie, zbrojownie, warsztaty i wiele więcej.

Utwórz szlaki handlowe i odblokuj nowe zadania, sprzęt i zwierzęta, które pomogą Ci w bitwie o Draenor. Rekrutuj dzielnych pomocników, by zasilali Twoją bazę. Wysyłaj ich z zadaniem poszukiwania łupów, wypełniania misji i tworzenia przedmiotów, nawet wtedy, gdy nie jesteś zalogowany. Ujarzmij śmiertelnie niebezpieczne królestwo i stwórz niezniszczalny pomnik zwycięstwa.

Fabuła. Bohaterowie i złoczyńcy
Podróż do mitycznych czasów. Zanim orkowie po raz pierwszy najechali Azeroth, Żelazna Horda urosła w siłę na tyle, by zdominować historyczną erę. Tylko bohaterowie przeszłości i teraźniejszości wciąż przeciwstawiają się watażkom z Draenor. Dzięki odnowionemu, elastycznemu systemowi misji, poznasz w bitwach bohaterów i złoczyńców bez spowalniania eksploracji zakazanej ziemi. Ty i Twoi znajomi będziecie należycie wynagradzani za swoje zwycięstwa - w każdym zadaniu możesz zdobyć rzadkie lub potężne przedmioty. Stań u boku legendarnych wojowników. Zakończ rządy stali.

World
Staw czoła Dzikiemu Światu. Draenor to kraina magmy i metalu, kamienia i pary. Miasta-kuźnie spowijają bliźniacze księżyce w smogu, a koła deformują powierzchnię ziemi. Złośliwy saberon, skrzydlata arakkoa, kolczysty gronn i inne niezwykłe stworzenia rządzą światem, pożerając wszystko, co zabiją.

Tajemniczy uchodźcy draenei zbudowali przybrzeżne schronienie pełne bibliotek i pomieszczeń będących miejscem kultu ich ponadczasowej cywilizacji. Tymczasem niewolnicze siły Żelaznej Hordy obrały za cel draenei i inne światy.

Królestwa, klany, plemiona, mężczyźni, kobiety, dzieci - wszyscy są w stanie najwyższej gotowości.

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm