Nowości
Nowości
Case Studies
OBSERWUJ NAS
INFORMACJE DODATKOWE
  • Kanały RSS

    Kanały RSS NVIDIASubskrybowanie kanałów RSS NVIDIA zapewnia dostęp do wybranych bieżących informacji od NVIDIA, bez konieczności regularnego sprawdzania serwisu WWW pod kątem aktualizacji.
    Wybierz kanały RSS NVIDIA

  • Subskrypcje Biuletynów NVIDIA

    NVIDIA NewsletterSubskrybuj Biuletyny NVIDIA by regularnie otrzymywać aktualności na temat produktów i najświeższe informacje o wizualnych technologiach oraz kompletnym wachlarzu rozwiązań profesjonalnych NVIDIA, odbierać powiadomienia o najnowszych sterownikach i wiele więcej.
    Wybierz swój Biuletyn NVIDIA

NVIDIA – studia przypadków

 

NVIDIA systematycznie ustanawia nowe standardy w zakresie technologii wizualnych, wprowadzając zapierające dech w piersiach, interaktywne rozwiązania graficzne w ramach szerokiego zakresu urządzeń – od tabletów i przenośnych odtwarzaczy multimedialnych aż po notebooki i stacje robocze. Doświadczenie firmy NVIDIA w dziedzinie programowalnych układów GPU doprowadziło do przełomowych osiągnięć w dziedzinie przetwarzania równoległego i sprawiło, że technologie superkomputerowe przestały być drogie i stały się szeroko dostępne. W niniejszej sekcji przedstawiamy jak technologie NVIDIA pomogły w rozwiązaniu rzeczywistych problemów obliczeniowych w szerokim zakresie branż i dziedzin badań.


Studia przypadków dotyczące Quadro
Studia przypadku dotyczące rozwiązań Tesla
NVIDIA – pozostałe studia przypadków


 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn