INFORMACJE O PRODUKCIE
INFORMACJE DODATKOWE
  • Silnik CineFX

    Druga generacja silnika CineFX umożliwia zaawansowane operacje na pikselach i werteksach oraz doskonałą 128-bitową precyzję obliczeń zmiennoprzecinkowych. Dzięki dwukrotnie większej mocy obliczeniowej niż silniki CineFX poprzedniej generacji, CineFX 2.0 zapewnia istotny wzrost wydajności poprzez zwiększenie efektywności programów operujących na pikselach.

  • Wysoka precyzja grafiki

    Dzięki połączeniu nowoczesnej dynamiki obrazów ruchomych 3D i 128-bitowej studyjnej precyzji koloru, karty graficzne GeForce FX oferują najwyższą jakość obrazu w branży, nawet dla najbardziej wymagających aplikacji.

  • Technologia Intellisample

    Intellisample - technologia kompresji wysokiej rozdzielczości (HCT) - obsługiwana przez procesory graficzne GeForce FX klasy wydajnościowej i dla entuzjastów to krok naprzód w wydajności i jakości obrazu, kompresji kolorów, tekstur i danych bufora Z. Poprawa wydajności jest widoczna we wszystkich aplikacjach, szczególnie przy wysokiej rozdzielczości z antyaliasingiem.

WAŻNE LINKI

GeForce FX 5600

 
Potega realistycznej gry

Nakręcone przez tą samą technologię i funkcje co karty graficzne serii 5800, GeForce FX™5600 zapewniają grom studyjną jakość koloru i niezrównane efekty kinowej jakości, za rozsądną cenę.

Karty graficzne GeForce FX 5600 zostały stworzone dla DirectX 9 i wykorzystują silnik NVIDIA CineFX. Gwarantują doskonałą jakość obrazu 3D oraz pierwszorzędną wydajność.

Specifications/Performance

GeForce FX                 Silnik graficzny:
5600 Ultra                   Przepustowość pamięci:
                                       Fill Rate:
                                       Werteksy na sekundę:
                                       Maksymalna pamięć:


256-bit
12.8GB/s
1.6 bilionów tekseli/s
100 milionów
256MB


GeForce FX: "The Way It's Meant to Be Played"
Projektanci gier wiedzą już, że karty graficzne NVIDIA zapewniają technologię i funkcjonalność niezbędą do wcielenia w życie stworzonych przez nich efektów 3D. Dlatego właśnie na najbardziej zaawansowanych grach znajdziesz logo NVIDIA z hasłem "The way it's meant to be played", oznaczającym, że gra, działając na sprzęcie NVIDIA zapewni wydajność i jakość efektów wizualnych dokładnie na takim poziomie, jak zostało to przewidziane w zamierzeniach projektantów. Płyty główne oparte na układach NVIDIA są jednym z elementów systemu, zapewniającym należytą moc i wydajność niezbędne do osiągnięcia efektów graficznych o przewidzianej przez projektantów jakości. Tak więc, czyż nie powinieneś grać w swoje ulubione gry w sposób, w jaki grać się powinno?

Key Features

Silnik CineFX
Czas na mistrzowskie efekty kinowe. Dwa zaawansowane moduły: moduł procesora werteksów (Vertex Shader) i procesora pikseli (Pixel Shader) umożliwiają fenomenalne, złożone efekty specjalne. Ponadto, zwiększona moc gwarantuje szybszą i bardziej płynną grę.
Wysoka precyzja grafiki
Dzięki połączeniu nowoczesnej dynamiki obrazów ruchomych 3D i 128-bitowej studyjnej precyzji koloru, karty graficzne GeForce FX oferują najwyższą jakość obrazu w branży, nawet dla najbardziej wymagających aplikacji.
Technologia Intellisample
Najszybszy w branży antyaliasing zapewnia pełen realizm nawet obrazom o wysokiej rozdzielczości, wygładzając chropowate krawędzie z niebywałą szybkością. 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn