INFORMACJE O PRODUKCIE
INFORMACJE DODATKOWE
 • GeForce serii 7

  Przegląd parametrów technicznych i funkcjonalności procesorów graficznych NVIDIA GeForce serii 7 (dokument PDF: 220KB)

WAŻNE LINKI
 • CineFX 4.0

  Zaimplementowana w procesorach graficznych NVIDIA® GeForce® czwarta generacja silnika NVIDIA® CineFX® sprawia, że są one niezwykle szybkie. Korzystając z silnika CineFX 4.0 twórcy oprogramowania mogą w grach i innych aplikacjach tworzyć i wyświetlać najbardziej zaawansowane efekty wizualne wysokiej jakości.

 • Technologia Intellisample™ 4.0

  Czwarta generacja technologii Intellisample wprowadza dwie nowe metody antyaliasingu – supersamplingu sterowanego przezroczystością i multisamplingu sterowanego przezroczystością.

 • Technologia UltraShadow II

  Technologia zaprojektowana po to, by poprawić działanie nowoczesnych gier, intensywnie korzystających z technik operowania cieniami i zawierających złożone sceny z wielokrotnymi źródłami światła, takich jak np. Doom III. Technologia drugiej generacji oferuje nawet 4-krotny wzrost wydajności względem poprzednich rozwiązań.

 
Programy demo   LunaNVIDIA Demo: Luna
Porzuć wygodę tego, co znasz i podążaj za Luną w ogromne przestrzenie chaosu. Ona chce ci coś pokazać: by uwierzyć, musisz to zobaczyć. Jednostka pixel shader drugiej generacji zaimplementowana w procesorze graficznym NVIDIA® GeForce™ 7800 pozwala na uzyskiwanie efektów niedostępnych wcześniej w czasie rzeczywistym.

   Mad Mod MikeNVIDIA Demo: Mad Mod Mike
Zawsze na miejscu, gdy gracz w potrzebie, Mad Mod Mike jest swego rodzaju bohaterem ludowym. Zakrada się nocą do sypialni i przerabia słabe, zniedołężniałe komputery zasłużonych graczy we wspaniałe maszyny o niesamowitej wydajności. Jego narzędziami są chrom i półprzewodniki… a jaką ma kartę graficzną? Zawsze najlepszą, zawsze od firmy NVIDIA. 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn