Games and Applications
3D Edit Gold V3
3D Edit jest pierwszą aplikacją 3D wykorzystującą procesor graficzny do zamiany peceta w system do edycji materiałów wideo w czasie rzeczywistym. Unikalny interfejs 3D daje lepszy ogląd obrabianego materiału wideo, zaś intuicyjny system pomocy ułatwia jego obróbkę, niezależnie od tego czy jesteś nowicjuszem, czy ekspertem. 3D Edit pozwala na przechwytywanie materiału wideo, edycję i rejestrację materiałów filmowych pochodzących z telefonów komórkowych, magnetowidów VHS, kamer internetowych, odtwarzaczy DVD, media player’ów, aparatów cyfrowych, kamkorderów oraz materiałów zapisanych w formatach wykorzystywanych przy profesjonalnej obróbce wideo, takich jak HDV i WMV HD.
   
Gothic 3
Orkowie zniewolili rasę ludzką. Jesteś jednym z niewielu wolnych ludzi w królestwie Myrtana. Wolność pozwala Ci pozostać wiernym królowi, służyć Orkom lub podjąć własną, tajemniczą drogę. Każda decyzja, którą podejmiesz, będzie miała wpływ na losy ludzkości i równowagę sił. Wybór należy do Ciebie, ale dla wszystkich żyjących w cieniu Orków najważniejsza jest walka.
   
Joint Task Force
Gra strategiczna, która można śmiało zaliczyć do gier 21 wieku. Obejmij dowództwo nad oddziałami, które mają zabezpieczyć najbardziej zapalne regiony współczesnego świata. W grze wykorzystano oficjalne licencje dotyczące dzisiejszych technologii wojskowych, które, jak wiemy z codziennych przekazów telewizyjnych, wykorzystywane są w rzeczywistości na polu walki, do obrony uchodźców i zwalczania rebeliantów.
   
Titan Quest: Immortal Throne
Brian Sullivan, współtwórca wielokrotnie nagradzanej gry Age of Empires, stworzył dodatek do gry Titan Quest, którego akcja rozgrywa się w ciemnych, wzbudzających niepokój podziemnej krainie Hadesu. Zaraz po Twoim zwycięstwie na górze Olimp, które rozwiązało problemy na powierzchni ziemi, zaczynają się kłopoty związane z podziemiami. Szykują się bitwy z nowymi wrogami z drobiazgowo przedstawionego podziemnego królestwa ciemnych intryg oraz szereg śmiertelnie niebezpiecznych przygód. Od brzegów rzeki Styks aż po Elizejskie Pola, czekają na Ciebie starzy wrogowie i sprzymierzeńcy...
   
Vanguard: Saga of Heroes
Dołącz do społeczności tysięcy graczy online przemierzających na grzbietach smoków zapierający dech w piersiach krajobrazy świata, stworzonego przez nowatorską artystkę fantasy Keith Parkinson. Stwórz swoją postać wybierając ją spośród 19 ras i 15 profesji. Walcz z zaciekłymi przeciwnikami przy użyciu dynamicznego systemu walki, który zmusza Cię do odpowiedniej reakcji na poczynania przeciwnika tak, aby obezwładnić go druzgocącą kombinacją ataków. Wyzwanie dla najśmielszych bohaterów.


 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn