INFORMACJE O PRODUKCIE
INFORMACJE DODATKOWE
NVIDIA GeForce 8600M
Procesor graficzny (GPU) NVIDIA® GeForce® 8600M umożliwia granie w najnowsze tytuły, cieszenie się z wysokiej jakości obrazu wideo oraz korzystanie z pełni możliwości systemu Microsoft® Windows Vista™.

Dostępne modele: GeForce 8600M GS i GeForce 8600M GT
Wsparcie dla najnowszych gier
Pełna obsługa Microsoft® DirectX® 10, Shared Model 4.0 oraz dynamicznego oświetlenia (HDR) - układ graficzny GeForce 8600M zapewnia wsparcie dla najnowocześniejszych technologii wykorzystywanych zarówno w grach i aplikacjach użytkowych. Korzystaj z zaawansowanej edycji zdjęć w czasie rzeczywistym i ciesz się hiper realistycznym środowiskiem w grach, o jakim do tej pory nie mogłeś nawet pomarzyć korzystając z notebooka. Ponieważ wszystkie karty graficzne z serii GeForce 8 były zaprojektowane z myślą o pełnym wsparciu dla Windows Vista™, masz gwarancję bezproblemowej i komfortowej pracy z notebookiem również w przyszłości.
Technologia NVIDIA PureVideo
Procesor graficzny GeForce 8600M z technologią PureVideo pozwalają na komfortowe oglądanie wideo HD na płaskim i lekkim notebooku. Weź w drogę swoje filmy DVD i oglądaj je bez najmniejszych zacięć i błędów obrazu, które zdarzają się na zwykłych komputerach.
Technologia NVIDIA PowerMizer
Inteligentny system zasilana przyczyni się do ochrony środowiska! Dzięki umiejętnemu korzystaniu z źródeł energii stawiamy czoło rosnącej degradacji środowiska naturalnego. Technologia NVIDIA® PowerMizer™, to inteligentne i kompleksowe rozwiązanie do zarządzenia energią, które pozwoli na efektywniejszą i dłuższą pracę notebooka z wykorzystaniem baterii.
  GeForce
8600M GS
GeForce
8600M GT
Procesory strumieniowe 16 32
Częstotliwość rdzenia (MHz) 600 475
Częstotliwość shaderów (MHz) 1200 950
Częstotliwość pamięci (MHz) 700 700
Maksymalna pamięć 512MB 512MB
Interfejs pamięci 128-bit 128-bit


 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn