Company of Heroes
Uznana firma Relic Entertainment oferuje nam nową generację rozgrywek strategicznych w czasie rzeczywistym. Obejmij dowództwo najlepszych amerykańskich jednostek w najważniejszych momentach. Od strasznego lądowania na Plaży Omaha po heroiczne walki na kontynencie, prowadź swoich ludzi do walki z bezlitosną nazistowską maszyną wojenną w najważniejszych bitwach Drugiej Wojny Światowej.
   
Flight Simulator X
Przygotuj się na nową wersję długo oczekiwanej symulacji firmy Microsoft z serii Flight Symulator. Nowa edycja to ukoronowanie niemal 25 lat rozwoju tego programu, oferujące nowy, bardziej realistyczny świat, rozgrywkę opartą na misjach, nowe samoloty oraz rozszerzone możliwości współpracy sieciowej.
   
Mage Knight: Apocalypse
Fabuła gry umiejscowiona została w bogatym i rozbudowanym uniwersum Mage Knight. Gracz wciela się w postać jednego z pięciu strażników, którzy przysięgli odszukać źródło zła nawiedzającego świat i bez względu na cenę powstrzymać je. Podczas swojej wędrówki spotykamy się z przedstawicieli magicznej i tajemniczej rasy, znanej jako Solonavi, którzy pomagają nam w odbiciu świata z rąk armii zła, gotowej na rozpętanie apokalipsy.
   
Supreme Commander
Gra Supreme Commander przenosi Cię w 37 wiek, do galaktyki podzielonej pomiędzy trzy rywalizujące frakcje. Dowodzić będziesz jednostką Armored Command Unit, najpotężniejszą bronią w galaktyce i osobiście poprowadzisz swoje wojska do ostatecznego zwycięstwa.
   
Vanguard: Saga of Heroes
Dołącz do społeczności tysięcy graczy online przemierzających na grzbietach smoków zapierający dech w piersiach krajobrazy świata, stworzonego przez nowatorską artystkę fantasy Keith Parkinson. Stwórz swoją postać wybierając ją spośród 19 ras i 15 profesji. Walcz z zaciekłymi przeciwnikami przy użyciu dynamicznego systemu walki, który zmusza Cię do odpowiedniej reakcji na poczynania przeciwnika tak, aby obezwładnić go druzgocącą kombinacją ataków. Wyzwanie dla najśmielszych bohaterów.


 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn