NVIDIA Gelato

Renderuj gdzielkolwiek jesteś dzięki NVIDIA Gelato 2.2

Oprogramowanie do renderingu NVIDIA® Gelato® pozwala użytkownikom procesorów graficznych firmy NVIDIA na szybkie tworzenie obrazów o jakości zapierającej dech w piersiach. Gelato to wspomagany sprzętowo program do renderingu, który został zaprojektowany do tworzenia trójwymiarowych efektów wizualnych i animacji w filmach. Gelato to również potężne narzędzie wykorzystywane w różnych branżach takich jak: film, transmisje telewizyjne, CAD, architektura czy druk.

Jest szybki.

Gelato to oprogramowanie wykorzystujące procesor graficzny NVIDIA jako procesor obliczeń zmiennoprzecinkowych. Dzięki temu Gelato renderuje obrazy szybciej niż porównywalne produkty, ale bez ograniczeń w jakości, które zazwyczaj towarzyszą obróbce grafiki w czasie rzeczywistym przez procesor graficzny.

Jest darmowe

Gelato jest dostępne bez jakichkolwiek opłat. Dzięki temu studenci, amatorzy, początkujący animatorzy czy niewielkie firmy produkcyjne mogą skorzystać z zalet renderera klasy high–end, kosztującego zazwyczaj tysiące dolarów.


Deepak Hargaonkar, Indie

Jest dobrze wyposażone

Jeśli wymagasz w swojej pracy z obrazami 3D dodatkowej mocy, możesz uaktualnić swój pakiet do wersji Gelato Pro. Dzięki temu uzyskasz:

  • Technologię ponownego oświetlania NVIDIA® Sorbetto™
  • Możliwość wykorzystania funkcji DSO shadeops
  • Rendering równoległy
  • Wielowątkowość
  • Natywną obsługę systemów 64-bitowych
  • Wsparcie techniczne oferowane przez High-Quality-Rendering Team firmy NVIDIA

Gelato Pro dostępny jest w cenie 1500 USD za węzeł. W cenie tej zawarty jest pierwszy rok pomocy technicznej. 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn