INFORMACJE O PRODUKCIE
WAŻNE LINKI
  • Video-recenzje GeForce4

    Programiści rozmawiają o tworzeniu nowoczesnego oprogramowania i gier przy wykorzystaniu GeForce4.

GeForce4 MX: Gry

 

gamegraphic.jpg

Twórcy gier chętnie wykorzystują możliwości kart graficznych GeForce4 MX. Spójrz na przedstawione poniżej gry i programy demo, w których architektura pamięci Lightspeed II umożliwiła tworzenie zachwycających scen i efektów.


   Gra: "EverQuest: The Shadows of Luclin"
Skryj się w cieniu terroru Luclin. Poznaj okryty blaskiem księżyca świat pełen tajemniczych stworzeń. Luclin jest podzielony na krainę światła, władaną przez Discord’a oraz na krainę cienia, władaną przez Order'a.

   Gra: "Dungeon Siege"
Świat Dungeon Siege to gigantyczna, nieskończona krainą, po której możesz podróżować, nie zatrzymując się ani na chwilę aby zobaczyć komunikat "loading screen".

   Program użytkowy: "Keyhole NV"
Keyhole NV, dzięki możliwościom kart graficznych firmy NVIDIA, pokaże ci zachwycające, trójwymiarowe mapy całej kuli ziemskiej.

   Gra: "4x4 EVO2"
Niemalże widzisz subtelny uśmiech na twarzach posiadaczy 4x4 gdy tylko dotrą do końca asfaltu. Doskonale wiedzą bowiem, że mogą zabrać swoje ciężarówki lub pojazdy typu SUV tam, gdzie inne samochody nie dotrą - na zbocza i szczyty górskie.

   Gra: "Tiger Woods 2002"
Golf ożył! Tiger Woods PGA Tour 2002 wykorzystuje nowy rewolucyjny silnik grafiki trójwymiarowej, który zmienia grę w najprawdziwsze zawody. 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn